Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pustykorek

Wieczna atrakcyjnosc

Polecane posty

Gość pustykorek

podzielcie sie doswiadczeniami...powiedzcie co robicie bedac w dlugich zwiazkach , by nie popasc w rutyne , by nie nudzic sie w lozku , by czekac z utesknieniem a nie jak na wyrok na ten nastepny raz , by ciagle podniecac soba partnera/ke , by ta milosc w was nie wygasla , by juz nie byc ze soba tylko z przyzwyczajenia i raczej dla oka i dla ludzi niz dla wlasnej przyjemnosci...czyli jak to robicie ze ten ogien ciagle w was trwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeronikkkk
Wazne sa zmiany - caly czas wnosic cos nowego, zaskakiwac w lozku, bo lozkowe zycie jest bardzo wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustykorek
jak to...wnosic cos nowego do lozka?? a jesli czlowiek ciagle cos wymysla ale znudzenie jest wieksze...a po drugie jesli jedna osoba tylko daje a druga ciagle bierze to takie zmiany i tak nic nie dadza...jak wy to robicie ze wam sie udaje??jednak granica miedzy miloscia a rutyna jest bardzo slabo widoczna...jakies konkretne propozycje by bylo w zwiazku lepiej i gorecej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeronikkkk
W milosci tez moze byc rutyna. Wtedy wystarczy iskierka zeby rozbudzic demony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężkomyślący
raz dziewczyna raz chłopaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustykorek
widac ze za trudny temat i stad brak zainteresowania...no coz...lekarzu ulecz sie sam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkasricia
2 nieudane malzenstwa dzieci po ciazach zaniedbywalam siebie efekt braku pomocy ze strony partnerow praca dom dzieci czlowiek nie mial czasu zmyc starego lakieru z paznokci.....nie okłamujmy sie nawet jesli jest piekna milosc jesli partnerka lub partner nie dbaja o siebie to porazka szukamy czegos innego ....itp mam partnera z ktorym jestem od ponad roku patrzymy od paru miesiecy na pare spraw troszke inaczej sama szukam wyjscia co byy zrobic dbam o siebie pomimo ze sa dzieci pracuje studiuje czasem chcialabym to wszystko ogarnac jak na razie jest dobrze jednak jesli zadbamy o siebie wzajemnie to i zwiazek w tej sferze na pewno bedzie lepszy.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustykorek
o cholender...tos mnie tera dobila...dwa malzenstwa a tera trzeci partner...ja jestem w drugim malzenstwie ...moja malzonka twierdzi ze przesadzam ze wsio jest ok ale ja widze pierwsze rysy..moze przewrazliwiony jestem? ale ze zalezy mi na tym malzenstwie wiec zapytalem co robic by w malzemstwie dobrze sie dzialo..wiem ze innym sie to udaje bo ja jakis nieudaczny jestem...moze tu znajde dobra rade??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×