Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama Nasturcja

Wielki kłopot może ktoś doradzi...

Polecane posty

Gość Mama Nasturcja

dziewczyny może któraś z Was miała kiedykolwiek podobny problem aczkolwiek nie życzę nikomu...otóż pytałam wczoraj o porady prawników i pewnie będę musiała skorzystać z darmowych to raczej się nie zachaczę ale mam taki problem pożyczylismy "przyjaciolom" (teraz juz w cudzyslowiu niestety :-( pieniądze nie majątek ale powiedzmy taką jedną przeciętną wypłątę kowalskiego. niestety nie spisalismy umowy (ech czlowiek sie uczy na bledach) mam stos sms-ow ale nic poza tym...nie odbieraja telefonow nie pisza zero kontaktu pieniadze mieli oddac juz 3 tygodnie temu i zerwali kontakt wiec podejrzewam ze niestety nie maja dobrych zamiarow (odezwlaiby sie, przeprosili, probowali zmienic termin itd). Myslicie ze sms-y mogą mi ckolwiek pomoc, co moge w takiej sytuacji zrobic czy moge cokolwiek?? czy jest jakas podpowiedź, bardzo prosze jak sie ktos orientuje o wypowiedzi.no i przestroga dla was uwazajcie na pseudo przyjaciol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąd może dopuścić sms
jako dowód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Nasturcja
wlasnie tak czytam i rowniez piszą..kurcze strasznie chcialabym uniknąć sądu ale jak dalej nie będzie konktaktu ai pieniędzy to niestety chyba szlag trafi przyjaźń a chyba już i tak trafił ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giocconda
możesz położyć laskę na tej kasie... dla niektórych to sposób na zycie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to czego brakuje
kurde, na pożyczki trzeba mieć umowę, od tego składa się pit w Urzędzie Skarbowym i płaci podatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze
wynajmij ''windykatorow ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Nasturcja
ano wlasnie wyczytalam ze sie podatek placi od pozyczek nawet takich pomiędzy "sasiadami" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×