Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stasiu_wro

Młynek do cynamonu i innych przypraw.

Polecane posty

Gość Stasiu_wro

Postanowiłem uszczęśliwić dziewczynę, robiąc jej z rana pyszną kawę z imbirem i cynamonem. Piliśmy taką kiedyś, ze świeżo zmielonymi przyprawami i pamiętam, że bardzo mi smakowała (jej chyba też, ale często uśmiecha się bez powodu, więc kto ją tam wie). Zaraz, o czym ja to mówiłem.. a tak - jaki polecacie i gdzie można kupić młynek do mielenia przypraw, typu cynamon i imbir ? Z tego co się orientowałem, to najlepiej jakiś mały, żarnowy, ręczny młynek - tani (nie będę go za często używał). Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kamisa masz gotowe takie młynki do kupienia z tymi przyprawami co piszesz do kaw deserów itd.parę groszy kosztują szukaj w sklepie na półce z przyprawami kamis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmałgosia
Gdzie kupić? Wszędzie? Tesco (duże), Kaufland, Pepco - w każdym z tych sklepów spokojnie powinieneś dostać taki młynek. Ja dostałam w prezencie na parapetówkę młynek do mielenia kawy, taki w starodawnym stylu z korbką. Bardzo gustowny i spokojnie w nim mielę cynamon w zimowe wieczory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufasaa
Małogsia, masz może jakies zdjęcie swojego młynka? Jak on wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasiu_wro
Pytanie do Małgosi - jak wygląda ten młynek ? Szukałem na ceneo i prawie wszystkie elektryczne, a niektóre ceny astronomiczne :/ Dziękuję też wszystkim za pomoc - niestety cukier cynamonowy odpada. Za dużo cukru i kawa jest zbyt słodka, a za mało cynamonowa ;) Ja to widzę tak, że kawa powinna być lekko gorzka-korzenna, a od dodawania słodkości jest czekoladowy torcik i miła atmosfera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys ziola i przyprawy tluklo sie w mozdzierzu :) moze poszukaj mozdzierza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasiu_wro
Moździerza kuchennego nigdy nie używałem. Wydaje mi się, że takich przypraw tak dobrze nie rozdrobnię, jak młynkiem. Ale specjalistą od moździerzy kuchennych nie jestem, więc może się mylę. Z drugiej strony, jak widzę taki młynek jak poniżej, to mam przed oczami jakąś modelkę, typu Rubik itp. http://www.okazje.info.pl/okazja/dom-i-ogrod/mlynek-reczny-mulino.html To znaczy - ładne to i pięknie się prezentuje w salonie, ale bałbym się złapać mocniej ręką, żeby się nie połamało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmałgosia
zdjęcia żadnego nie mam, ale jak chętni to mogę zrobić. choć znalazłam w internecie identyczny : http://www.stylowazastawa.pl/produkt/1972/mlynek_do_kawy_zfl_colombo.html - tak to wygląda (fajny jest też z kołem zamachowym). Widzę, że tam w linku przez Stasia podanym są bardzo podobne (identyczne wręcz). Do Rubikowej to bym nie porównywała, bo porządna rzecz (przynajmniej ten mój), i ja go często używam. Ale mówię, w tesco czy tym podobnych, będę takie normalne, nie stylizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam kupowania tego młynka z linku powyżej mam go skusiłam się też kupiłam teraz mi stoi dzieci się nim bawią.. bardzo grubo mieli jest niedobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmałgosia
Jak go dostałam w prezencie, ale mi pasuje. Cynamon mi mieli odpowiednio (a lubię drobno na wierzch kawy/czekolady), samą kawę zresztą też. Ale skoro go nie używasz to nie dziwię się, że dzieciaki się nim bawią. Na zabawkę idealny :) A jakie macie młynki do soli, pieprzu? O ile używacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WilliamBer

Hello, admin.

Interesting website, really!
But "Search" function on it doesnt work. Sad.


P.S. Where I can get XEvil4.0 for free?
It's best captcha solver, included Google ReCaptcha.
Need it for white SEO. Thanks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartinVor

Hej, to moj pierwszy post na forum - witam wszystkich forumowiczow. Martin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CindyGat

Hi, a have one question.
What all people doing here?
Why we dont living with real life?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×