Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaniuuuuteeek18

zwolnienie z pracy a ciąża

Polecane posty

Gość aaaaaniuuuuteeek18

Witam! Piszę ponieważ mam problem. 27 stycznia podpisałam zwolnienie z pracy z 2 tygodniowym okresem wypowiedzenia. Nie wiedząc, że jestem wówczas w ciąży. Czy w takiej sytuacji mogę odwołać się od decyzji szefa, czy już zapóźno na cokolwiek? Proszę o pomoc w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raaaaaany
i co, chcesz iść zaraz na L4, a potem na macierzyńskie i w ten sposób wycyckać szefa? 🖐️ sprytnie, ale twój szef na szczęście nie musi się na to zgodzić, a jak zataisz ciążę, zeby osiągnąć cel to wtedy ty masz przesrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedzynarodowka 32666666666666
nic nie przesrana, dogadaj sie z nim i tyle..innego wyjscia nie ma, bo masz ktory miesiac? bo jak uplynal 3 to tak czy siak...samoistnie z mocy prawa sie pzredluza, ajak wczessniej to nic zrobic sie nie da.Pozostaje z nim pogadac,a skoro nie chce ciw firmie isc na zwolnienie i tyle,on z a to i tak noie placi tylko zus.on tylko 1 33dni.wiesz gola i wesola zostac na tyle czasu to kiepsko troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
żeby ci przysługiwało cokolwiek to zwolnienie musi być po 12 tyg ciąży - czyli w skończonym 12 tyg i 1 dniu ciąży wtedy umowa automatycznie ci się przedłuża - wcześniej niestety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veressa
dobrze ci tak 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×