Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Barbariana

Sad nie orzeka o sposobie korzystania z mieszkania

Polecane posty

Gość Barbariana

Mieszkam w domu z bratem i matka, ojciec siedzi za granica i nie daje znaku zycia. Matka dostala rozwod. Pytanie brzmi co z domem jezeli byl on wlasnoscia obu rodzicow czy ojciec ma do niego prawo? Co do domu bylo napisane tylko to co napisalam w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sąd orzeka o tym, o co się zawnioskuje w pozwie byla podniesiona sprawa korzystania z mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbariana
Hm szczerze nie wiem raczej nie bo wtedy chyba nie zakonczylo by sie to na jednej rozprawie, zalezalo jej aby dostac rozwod i zeby sie to nie ciaglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbariana
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laleela
chodzi o to ,że kwestia mieszknia zaostała poddna regulacji przez oboje . Sąd nie nakazuje niczego ,nie przenosi własności itp. W efekcie - skoro była współwłasność to ona trwa nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co jesli ........
I jak sie ojciec rozmysli i zapragnie powrotu do domu to ...ale bedzie afera :( Moj facet mieszka w jednym mieszkaniu z bya zona :( co tam sie dzieje ....od wybitych szyb po wizyty policji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co jesli ........
*byla zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maru
W m.przyp.kiedy wystąpiłam o rozwód i eksmisję m.męża to sąd mimo ,że orzekł rozwód z wyłącznej jego winy to przyznał mu pokój , a w uzasadnieniu stwierdzono,że mieszkanie należy sprzedać i się podzielić. Dodam ,że eks jest alkoholikiem i ja jestem właścicielką mieszkania ,ale otrzymałam je w czasie trwania związku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
"""" maru W m.przyp.kiedy wystąpiłam o rozwód i eksmisję m.męża to sąd mimo ,że orzekł rozwód z wyłącznej jego winy to przyznał mu pokój , a w uzasadnieniu stwierdzono,że mieszkanie należy sprzedać i się podzielić. Dodam ,że eks jest alkoholikiem i ja jestem właścicielką mieszkania ,ale otrzymałam je w czasie trwania związku....""" Jeżeli Ty jesteś wyłącznym właścicielem mieszkania to sądowi nic do niego i nie może o nim decydować . Możesz z nim zrobić co chcesz i kiedy chcesz. Wina nie ma nic wspólnego z własnością. Jak można dzielić swoją własność .Wypisujesz bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfsdfdsfsd
A co jesli... gratuluje faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona jego 33
maru, wlasnie zniecierpek dobrze gada, pierrdolisz jak potłuczona i jeszcze ciemnote wciska ze sad jej nakazal co z jej wlasnoscia ma zrobic, jakik prawem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedysbylamroza
Zniecierpliwiony ja jestem włascicielka mieszkania mój były chce spłaty tego co jemu sie nalezy w trakcie trwania małzenstwa dom był remontowany i rozbudowany czy nalezy mu sie to co włożył i jak ustalić jaka to jest kwota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te kiedysbylamroza
Znaczy: włożył i nie wyjął tego co włożył? To mu sie należy. Kwote ustalić między sobą lub sądownie. Wyceni rzeczoznawca majątkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×