Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cvcffff

a6w:)

Polecane posty

Gość cvcffff

ktos cwiczyl ?:) moze pochwalicie sie zdj?:) a no i jakie efekty po tych 42dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisz w google a6w efekty i wyświetlą się zdjęcia. Ja robię od tygodnia, dziś 8 dzień. Ciężko jest, ale na razie się nie poddaje. Po kilku dniach brzuch mi się trochę wciągnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a6w ehhhhh
Kiedyś doszłam do połowy i efekty były niesamowite... teraz znowu mi się troszke przytyło i zamierzam znowu zacząć a6w... ale z moją mobilizacją jest kiepsko:( Dzisiaj stwierdziłam, że te ćwiczenia są przecież ZA DARMO, wystarczy chcieć... Tłumacze sie tym, że jak wracam z pracy po 18 to jestem zmęczona a tak naprawde to... dla chcacego nic trudnego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tym nic trudnego to bym polemizowała :) Ja dziś 9 dzień, kiedyś pewnie padnę, ale na razie staram się wytrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIGOFAGO*
ale to sie powinno cwiczyc CODZIENNIE? Czy lepiej robić przerwę jednodniową???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przetrwałam 2 tygodnie :> Ale brzuszek mam płaski, delikatnie umięśniony i mi pasuje. Póki co robię 8min abs i mi to wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaa20
to juz jest moj 4 dzien;)2 lata temu cwiczylam i efekt byl zajebisty.a teraz przytylam 5 kg i staram sie schudnac .mam nadzieje ze efekt bedize taki jak wtedy;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaa20
powinno sie cwiczyc codziennie.trwa to 6 tyg .jezli chcesz sobie zrobic 1 dzien przerwy w tyg to o tydzien wydluza sie czas cwiczen czyli 7 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga co Ty mówisz... ja gdzieś czytałam że dopuszczalny jest jeden dzień przerwy, ale raczej w ost. 2 tygodniach ćwiczeń.. :/ Być może są różne wersje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a6w dam rade:)
Dobra, zaczynam od dzisiaj. Wiem, ze będzie ciężko, ale tym razem dotrwam do końca. Wcześniej najdalej udało mi się osiągnąć 30 dzień, ale efekty były super:) A nie wiecie może czy lepiej te ćwiczenia wykonywać rano czy wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verbener
Z tego co czytałem, to nie ma wielkiej różnicy, czy rano czy wieczorem. Jednak rano podnosimy metabolizm na cały dzień, więc efekty powinny być lepsze. Poza tym nikomu nie polecam A6W, lepiej już ćwiczenia 8 min ABS, albo zwykłe brzuszki. Mi po 10 dniu A6W tak obciążyło kręgosłup, że zaprzestałem ćwiczeń. Poza tym przy A6W efekty z tkanką są znikome - są bardziej efektywne dla osób szczupłych, które pragną tylko ujędrnić, ukształtować brzuch. Żeby spalić tłuszczyk to potrzeba aerobów plus ćwiczenia (nawet zwykłe półbrzuszki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też polecam 8min abs - u mnie efekty byly lepsze niz po a6w ktora cala przerobiłam, no i nie sa az tak monotonne do tego trwaja tylko 8 minut wiec naprawde ciezko znalezc wymowke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleccie mi
poleccie jakas stronke z tymi cwiczeniami 8 min:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie prawde mówiąc te a6w też nie przekonały, wydają mi się bardzo obciążające kręgosłup i ogólnie ćwiczenia te nie sprawiają zbytniej frajdy, więc szybko się można zniechęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie kręgosłup bolał przy pierwszym dniu ale tylko dlatego że nie wykonywałam ćwiczeń prawidłowo Dziś był mój piąty dzień Troszke boli ale do wytrzymania Bardziej mnie martwi że nie mam żadnych zakwasów... czyżbym robiła coś nie tak??? Czy tez to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska kołdra
no to zaczynam od dzisiaj, kto ze mną ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska kołdra
skusi się ktoś na popołudniowe ćwiczenia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała :)
jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy, najlepiej zacząć aerobów, kiedy już będą widoczne efekty można brać się za a6w.najlepiej byłoby kupić karnet na siłownię, trener układa cały harmonogram ćwiczeń dopasowując go do Twoich potrzeb.ja swojego czasu ważyłam 60 kilo i zrzuciłam to do 50, a potem ukształtowałam brzuch przez a6w.efekty są świetne, polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×