Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misia555

WODA DESTYLOWANA w aptece?

Polecane posty

Czy orientuje się ktoś czy w aptece można kupić tą wodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że można kupić w hipermarketach czy na stacji benzynowej, ale ona jest gorszej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naanannananan
jestem pewna ze na stacji mozna ja kupic ale w aptece watpie.apteka jest od tego aby sprzedawac w niej lekarstwa a nie takie rzeczy.idz lepiej kupic na stacje szkoda tracic czasu aby szukac w aptekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua purificata
Chłopku roztropku: AQUA PURIFICATA to inaczej woda oczyszczona otrzymana metoda destylacji lub wymiany jonowej lub odwroconej osmozy z odpowiedniej jakosci wody pitnej,nie zawiera sr.konserwujacych..nie moze zawierac bakterii z grupy coli oraz Pseudomonas aeruginosa czy Clostridium. To jest woda używana np. do produkcji leków. Zaręczam Ci, że w aptece nie robią Ci leków z wody do żelazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to już wszędzie sprzedawwają, ale przyznam, że sama jestem w trakcie poszukiwań. Najlepiej to chyba jest posiadać jakieś destylarki specjalne do domu, chociaż nie mam pojęcia, czy przydawałaby mi się na co dzień. Przeczytałam sobie dziś ten artykuł https://yeson.eu/co-warto-wiedziec-o-wodzie-destylowanej i już nieco wiem więcej na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W polomarkecie można kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do celow kosmetycznych
Dnia 6.02.2012 o 16:45, Gość naanannananan napisał:

jestem pewna ze na stacji mozna ja kupic ale w aptece watpie.apteka jest od tego aby sprzedawac w niej lekarstwa a nie takie rzeczy.idz lepiej kupic na stacje szkoda tracic czasu aby szukac w aptekach

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do celow kosmetycznych

A kosmetyczne produkty sa w aptekach a taka wode stsowac mozna do celow kosmetycznych wiec Jak by byla w aptece to nie ždziwi mnie to. 🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×