Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebujaca pomocy :(

staz - wniosek do pup

Polecane posty

Gość potrzebujaca pomocy :(

czy ktoś pisał pismo / wniosek do Urzędu Pracy? muszę na jutro napisać Wniosek a dopadł mnie jakies chorobsko i ledwo patrze na oczy, ale podobno termin nagli :( ma to być skierowanie w celu odbycia stażu.. i do połowy go napisałam, jednak zostało mi napisanie: -gdzie chciałabym mieć staż /koncze zaoczną administrację - mi obojętnie tylko jak to opisać/ - jakie zadania zawodowe chciałaby Pani wykonywać na stazu - /Jak napisać ze interesuje mnie coś więcej jak obsługa ksera i ekspresu do kawy - w czym odbycie stazu pomoze Pani? w znalezieniu jakiejkolwiek pracy? w zdobyciu doświadczenia? baardzo proszę o pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebująca pomocy :(
szkoda ze nikt nie odpowiedział wniosek dziś napisałam - oddałam, nawet byłam na rozmowie i.. dostałam staż od 1 marca :D w razie czego chętnie pomoge w pisaniu wniosku :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracyyy
sama poszukalas pracodawce czy w pup byla oferta? moge zapytac w jakiej dziedzinie jest ten staz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej autorko jestes?
bo mam kilka pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebująca pomocy :(
staż w starostwie powiatowym z PUP była oferyta do Urzędu Skarbowego - referat ds Obsługi bezpośredniej / wprowadzanie danych ale mnie to nie interesowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaakhjkh
A mozna wiedziec z jakiego miasta jestes? Ja poluje na staz w katowicach i ciagle nie ma srodkow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×