Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zuzanna87

Zbyt długie prezerwatywy?

Polecane posty

Cześć. Zastanawiam się nad jedną rzeczą. Otóż podczas każdego stosunku prezerwatywa, którą zakłada mój chłopak ma ok. 4 - 5 cm luzu na końcu i hmm... "szeleści" we mnie. Nie jest to miłe uczucie. Nie zsuwa się, dół prezerwatywy trzyma się mocno podstawy penisa. Jedynie góra robi za niezbyt podniecającą chorągiewkę. Dlaczego, co z tym zrobić? Szukam pomocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przerw przed obiadem
Nadmiar powinien być u podstawy, a nie na czubku penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orange son of good woman
Zabezpieczajcie się inaczej, kalendarzyk, piguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego też rzadko korzystamy z prezerwatyw. Oboje raczej potrafimy zakładać, a ów nadmiar na początku zawsze jest u podstawy. Złazi w trakcie. I robi się taki flak. Z erekcją wszystko jest w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pozazdroscic chlopaka, bo jak ''szelesci'' ,to nie moze byc przezerwatywa, tylko worek foliowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orange son of good woman
Zuzanna jedynym wyjściem jest obrzezanie. Twój facet ma nadmiar skóry na penisie. Ja też tak mam że nawet w pełnym wzwodzie skóra na penisie nie jest naprężona i prezerwatywa może się zwijać wraz ze skórą. Lepiej jest zabezpieczać się inaczej i przyjemność jest większa. Prezerwatywa to jak całowanie przez szybę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam!
jak złazi w trakcie znaczy się, ze za duza, bo gumki kupuje sie na grubość nie na długość, spróbujcie mniejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przerw przed obiadem
"Zabezpieczajcie się inaczej, kalendarzyk" Pobudka! Mamy XXI wiek. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuje XXL dla szpanu
lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież są dni niepłodne o to chodziło komuś pisząc kalendarzyk, co z tego że XXI wiek, niektóre kobiety nie mogą lub nie chcą brać tabletek, pozostaje wkładka czy spirala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odlacz internet
Przerw przed obiadem "Zabezpieczajcie się inaczej, kalendarzyk" Pobudka! Mamy XXI wiek. wyrazow po przecinku juz nie potrafisz przeczytac. tepak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przerw przed obiadem
Oczywiście, że potrafię, co nie zmienia faktu, że ktoś kto poleca kalendarzyk jako metodę antykoncepcyjną według mnie nie ma o antykoncepcji pojęcia ŻADNEGO. 🖐️ I po przecinku może pisać sobie co chce. 😴 Kalendarzyk ma więcej wspólnego z graniem w totolotka niż z dniami niepłodnymi. 😴 Żegnam. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo znudzony mąż
Trzeba nie do końca rozwijać gumkę, nadmiar pozostawić zrolowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo znudzony mąż
U mnie to tak wygląda, że większość gumki jest zrolowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×