Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miki815

prezent na 30 urodziny mężą.Pomocy!!!

Polecane posty

Witam.mam pytanie,głównie do mężczyzn ale rady kobiet również mile widziane. Mój mąż kończy niedługo 30 lat ,mam dwa pomysły na prezent a mianowicie sony playstation3 lub porządny zestaw kina domowego ,który z nich bardziej go ucieszy według Was? a może jakies pomysły na inny prezent? proszę o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilianna
hehe a skad mamy wiedziec co bardziej ucieszy Twojego meza?Ty go znasz lepiej ja mojemu zrobiam tort w kształcie moich piersi i kupilam ulubione perfumy dosc drogie wiec uwazam ,ze wystarczy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym playstation nie kupowała bo będzie siedzieć dzień i noc przed tv i grać w gry i nie doprosisz się go aby cokolwiek zrobił w domu. zestaw kina jest bardziej pożyteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika815
HMMMM wszystkie jesteście jak narazie zgodne co do tego że kino domowe będzie lepsze i tak sobie myślę że może faktycznie więcej pożytku z niego będzie. a pomysł z tym pilotem.....no rewelacja:) dzieki dziewczyny,jakieś jeszcze propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×