Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama_nnatallki

Kokon dla dziecka

Polecane posty

Gość gość
Czytam i czytam o tych kokonach i zastanawia mnie ten tani ze szwalnia snów czy coś, nie widzę informacji nt prania ? A jak się dziecku uleje, albo się zabrudzi ? I czy jest przyjemny w dotyku ? Ktoś go kupił i ma sprawdzoną opinię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzwalniaSnow
Kokon mozna spokojnie prac w pralce - https://szwalniasnow.pl/pranie-poscieli/ - tak jak inne produkty z MINKY. Kokony to jeden z naszyj najpopularniejszych produktow - zapraszamy na nasz profil FB tam jest sporo zdjec i opinii od Pan ktore kupily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona Barć
Fajna rzecz, zwłaszcza, że małe dzieci lubią bardzo być otulone takim miękkim materiałem. Fajne kokony mają w sklepie Just Art, ręcznie szyte z dobrych materiałów: http://just-art24.pl , moja córeczka uwielbiała swój kokon z tego sklepu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fadrela
Pewnie, że tak kokon to naprawdę fajna sprawa. Moja córeczka jak była mała to swój wprost uwielbiała swój :p Teraz jestem w drugiej ciąży i już upatrzyłam sobie świetny kokon na: https://tulituli-baby.pl/. Siostra zamawiała i świetny materiał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floriana0
Ja kokon dla swojego dziecka zamówiłam ze strony minkycm.pl, moja koleżanka poleciła mi tą stronkę, dobrej jakości produkty, zresztą widziałam wpierw u niej potem dopiero zamówiłam. Ja mam ten wzór: minkycm.pl/pl/p/Kokon-niemowlecy-Las-Latte/3898 ale jest ich tam bardzo dużo ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja mam pytanie odnośnie DNA kokonow... Niektóre z nich wypelnoone są owatą silikonową a niektóre mają usztywniane dno wypełniane gąbka stosowana w materacach do łóżeczka i pytanie które lepsze bo słyszałam że lepiej gąbka gdyż Usztywniane dno jest majlepsze dla malucha a stosowanie miękkiego dna z jakiejkolwiek włókniny może być niebezpieczne dla dziecka bo na zbyt miękkim podłożu krzywizna ciała dziecka dostosowuje się do podłoża i układa w jednej pozycji, trwając tak przez bardzo długi czas. Może to mieć wpływ na utrwalanie asymetrii ciała. Co sądzicie prawda to czy raczej chwyt marketingowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAma Leosia
Najlepsze są takie, które w całości można prać w pralce razem z materacykiem. Bo jak dziecko uleje albo przepuści przez pampersa to dobrze ten materac uprać, a nie tylko poszewkę. Nie wiem jak te inne, ale my mieliśmy kokon Tiny Star ( z bambusem w środku) i super sprawdził się w upały! prałam kilka razy i było ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nam się świetnie sprawdził kokon niemowlęcy z Tiny Star - córka spała w nim do roku. Jest wcześniakiem i przez kilka pierwszych miesięcy dużo ulewała, przez co prałam kokon bardzo często. Fajne jest to, że kokon z Tiny Star pierzemy w całości (nie wyciągamy materaca) co jest bardzo higieniczne. A i przy kolkach, gdy już po kilku nieprzespanych nocach nie miałam siły odkładać ją do łóżeczka i spała z nami, była zabezpieczona przed sturlaniem pod kołdrę lub przygnieceniem. Braliśmy ze sobą kokon wszędzie na wyjazdy, do Dziadków jako takie pierwsze łóżeczko turystyczne przez co córka czuła zapach domu i szybciej się wyciszała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka

Bardzo polecam kokony firmy Cocobird. Ze strony minkycm.pl są świetne i bardzo się sprawdzają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×