Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość orbi-orbi

ile minut na orbitreku ?

Polecane posty

Gość orbi-orbi

hej. Czy 20-30 minut dziennie na orbitreku wystarczy zeby schudnac z ud i wyrzezbic pupe ? bez obciazenia czy na obciazeniu ? slyszalam ze na obciazeniu wyrabia sie miesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbi-orbi
nikt nie pomoze ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche mało
trening aerobowy powoduje spalanie tkanki po ok 30 minutach wiec przydałoby sie 40-50 minut chyba ze nie masz tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.zadbajocialo.pl
ja ćwiczyłam po 20 minutek co 3 dni www.zadbajocialo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbajocialo.pl
20-30 min moze w zupelnosci wystarczyc, wszystko zalezec bedzie takze od Twojej diety - co jesz przez caly dzien, jesli przekroczysz zapotrzebowanie kaloryczne dzienne dosc sporo - to nie pomoga CI zadne aeroby - ale jesli jesz z glowa, to powinno byc bardzo dobrze, zacznij stopniowo - od 2 razy w tyg po 20 min, w 2tyg 225min, 3 tyg 3x25 min, 4 tydz to 3x30 min, 5 tydz to 4x30 min...i jesli nei widzisz zadowalajacych juz efektow to dodaj kolejne 5 min a pozniej kolejny dzien... zwiekszaj aeroby stopniowo - napedzisz tak metabolizm, ze napewno bedziesz zadowolona z siebie po tej pracy jaka w to wlozylas. pozdrawiam - www.zadbajocialo.pl i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbi-orbi
dzieki za rady. Nie chodzi o drastyczne schidniecie. Waze 47 kg tylko po ciazy mam cellulit na udach i zwiatczala pupe. chodzi mi glownie o zgubienie kilku cm w udach i wyrzezbienie pupy. Co do jedenia bardzo malo jem. Nie opycham sie slodyczami , od czasu do czasu jakas czekolada :) Zdania sa naprawe bardzo podzielone jak tak czytam co co czasu cwiczen. i co tutaj zrobic ? ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbajocialo.pl
witaj - zdania sa podzielone - gdyz kazdy ma inne doswiadczenia, a organizmy rozne - ja opieram sie bardziej na badaniach i trendach jakie panuja w sporcie i zyciu ludzi chcacych byc Fit a nie Fat.. Napedzanie metabolizmu przez aeroby powinno byc stopniowe - gdyz organizm sie szybko adoptuje - co bedzie jesli skorzystasz z rady i zaczniesz jezdzic 45 min dziennie ?? najpierw beda mocne efekty ale po tym jak sie cialo przystosuje to bedzie stagnacja - i musialabys jezdzic za chwile po 1 godz, pozniej 1,5 czy 2 razy dziennie po godzinie ?? a to juz chore - czasami trzeba zastanowic sie i logicznie dojsc do odpowiednich wnioskow.. spokojnie a konsekwentnie - utrzymujac tetno na 65% naszych mozliwosci i bedzie wszystko dobrze :) jesli taki jednostajny aerobiczny tryb cie bedzie meczyc lub znudzi sie - to proponuje w odmianie zrobic interwaly HIIT - ktore mozna zrobic w 12-15-20 min i napedza metabolizm na jeszcze iles godzin po cwiczeniach.. www.zadbajocialo.pl - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×