Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość on szuka szukającej

temat kierowany do Pań

Polecane posty

Gość on szuka szukającej

Witam Was drogie Panie. Piszę na tym forum gdyż mam pewien problem, od jakiegoś czasu mam wielka ochotę na sex analny niestety nie mam kobiety która lubi taki rodzaj przyjemności... Więc.. jeśli jest tu jakaś Pani która lubi taki sex a nie ma tego z kim robić to proszę się odezwać.. wiem że można bardzo łatwo umówić się z panią która za 100 lub 200 zrobi dla mnie wszystko ale, nie o to mi chodzi. szukam kobiety która tego po prostu chce. mam 28 lat i mieszkam w katowicach więcej info dla zdecydowanej Pani.. nie jest to oferta matrymonialna po prosty chcę spróbować ten rodzaj sexu ale nie mam z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacław_67
mozna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej sie oddal krokiem posuwisto-rotacyjnym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on szuka szukającej
rety wiedziałem że jak dam taki temat to się od razu pełno cwaniaków znajdzie.. staram się najnormalniej w świecie znaleźć taką osobę a panowie jak zwykle muszą cwaniakować ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem frau:)....lubie anal....ale kochanka juz mam;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przychodzi pan do puffu i sie pyta: Mam sciagnac buty? pani spoglada i odpowiada:..nie warto, nawet pan niezdazysz :D historia autentyczna opowiedziana przez moich znajomych ktorzy zasponsorowali koledze wizyte:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on szuka szukającej
widzę że mój temat to sami starzy bywalcy tego forum odwiedzają :) to mam takie pytanko. czy anal naprawde jest tak przyjemny dla kobiet, czy jest lepszy od klasycznego sexu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być zdecydowanie lepszy pod warunkiem że dwoje wie jak się za to zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×