Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

irena30

LUTINUS, LUTEINA - JAK DŁUGO?

Polecane posty

Witam dziewczyny! Jestem po zapłodnieniu in vitro, Udało się, Dzisiaj byłam u lekarza, DZIDZIA MA JUŻ 5,5 CM. Jestem na początku 12 tc. od początku ciąży brałam clexane - zastrzyk i Lutinus - tab. dopochwowe. Dzis lekarz stwierdził ,że koniec Lutinusa. Martwie się,czy to nie za szybko.Byłyście w podobnej sytuacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda28_opole
witaj, ja po IVF brałam luteinę też do około 12-13 tygodnia. Zaczęłam od 12 tabletek na dobę (3x4 tabl. dopochwowo), stopniowo zmniejszałam, na końcu brałam 4. Jeśli poziom progesteronu masz w porządku to być może już nie musisz brać. Skontaktuj się ze swoim lekarzem najlepiej. Ile tabletek bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda28_opole
a przepraszam, nie doczytałam, że lekarz ci zalecił odstawić tabletki :) Więc się nie martw niczym, widocznie nie musisz już brać progesteronu. Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też dostałam
magda28_opole myślałam, że ja dostałam dużą dawkę 3xpo 2tab, źle znosze te hormony mam odloty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda ja zaszlam naturalnie, ale progesteron koncze brac dopiero teraz - 22 tc. ponoc najczesciej przerywa sie branie w ok 20 ttc, ale o przypadkach 12 tc tez slyszalam, takze nie martw sie, widocznie wszystko jest ok, mija najgorszy 1 trymestr i bedzie juz z gorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×