Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaasssddd

przedwczesna erekcja metody

Polecane posty

Gość aaasssddd

Witam postanowiłem napisać o problemie który dotyczy mnie i podejrzewam większość mężczyzn czyli przedwczesna erekcja grzebiąc po stronkach trafiłem na climax control i stud 11 używał ktoś? może jakieś opinie bądź inne sprawdzone metody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esCutres4gfsde4443
Kamagra rewelacja, wreszcie uczciwy sprzedawca z oryginalną Kamagrą. Jeżeli macie problemy z potencją i erekcją to z czystym sumieniem mogę zarekomendować DoktorPotencja.pl Polecil mi kumpel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdqwerpk
doktorpotencja.pl to jakiś oszust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek41
Mój penis był niewielki a wzwód słaby dlatego zacząłem szukać jakiś rozwiązań. Poradziłem sobie z pomocą tabletek IQman. Przywiózł mi je kolega ze Stanów. Działanie tych tabletek mnie aż zaskoczyło, siusiak jest większy a wzwód silny jak nigdy do tond :) Obecnie mogę działać o wiele częściej, prędzej się regeneruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek41
A teras skoro siem jusz pochwaliłem swojom fantazjom na temat dużego siusiaka idę odrabiać adanie i pakować się na jutro do gimbazjonu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam przedwczesną erekcje przy takiej jednej, wystarczy że zaczne się z nią całować ehhh co za babka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu chyba na prawdę piszą same gimbusy :/ No i co z tego że skończysz nim partnerka dojdzie? Nie możesz jej poprawić? Nie dasz rady kochać się 2 razy pod rząd?Jak jest na tyle rozumna, to zrozumie,że to taki powiedzmy komplement pod jej adresem - facet na sam widok szczytuje :) A jak wiesz,że masz się z nią spotkać, to zwal sobie przed jej przyjściem raz czy dwa a trzeci wytrysk nie przyjdzie ci już tak łatwo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAntek
polecam Climaxa, sam uzywam go juz dluzszy czas i efekt mam zadawalajacy, wystarczy regularnosc a seks staje sie czyms przyjemnym a nie tylko oobowiazkiem czy chwilowa zachcianka, teraz moge sie bzykac codziennie bez zadnych zahamowan, kiedys przedwczesny wytrysk w wielu sytuacjach mnie hamowal i odechciewalo mi sie seksu, dzis moge sie nim cieszyc na codzien, obojetnie gdzie i kiedy bez wczesnego jakiegos przygotowania- takze http://climax-suplement.pl/ najlepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×