Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość febbaa

Menu na walentynki - co przygotowujecie?

Polecane posty

Gość febbaa

dobre winko, atmosfera, fajne jedzenie, lekkie i smaczne, co zrobić na ciepło i na zimno? na pewno jakaś sałatka ale musi być z mięsem bo faceci nie jadają innych ;) ew. jakies pikantne skrzydełka, zupa krem z grzankami...? łosoś zawijany z serkiem nalesniki ze szpinakiem... jakie macie pomysły?? coś nieskompliowanego, nie chodzi pzreciez o to by stac przy kuchni cały dzień ;) ale coś takiego co zjedza tez faceci a nei tylko - bita smietana i truskawki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciętnemu facetowi (takiemu, co to mięso musi) wystarczy pizza i piwo, jest mu obojętne, co zje ważniejsze dla niego, co potem albo przedtem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość febbaa
na szczęście mój facet nie jest aż tak prymitywny ;) i przywiązuje wagę do dobrego jedzenia, więc chciałabym zrobić coś fajnego. Kto ma jakiś dobry przepis np. na - 'coś' z łososiem, makaronem, szpinakiem...? albo jeszcze inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie pytam
ze szpinakiem to ja zapiekanke robie ale nie wiem czy nadaje sie na walentynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie pytam
na pewno jakaś sałatka ale musi być z mięsem bo faceci nie jadają innych mój maz je rózne salatki równiez te bezmiesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość febbaa
napisałam to bo to mi przyszlo do głowy - oboje lubimy spzinak, łososia, makarony (zapiekanka makaronowa), również sery pleśniowe moze mneij walentynkowe :P ale jako dodatek (sos) fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię jako przystawkę sałatkę z ryzem i kurczakiem grillowanym, ale nie na słodko tylko ale smak włoski z bazylia i suszonymi pomidorkami jako danie główne duże krewatki w panierce sezamowej (kupuję w tesco na wagę, rozmrażam dzień wcześniej i moczę w mleku, robią się delikatniejsze) do tego sosik czosnkowy (oboje będziemy cuchnąć :D:D:D) a na deser sałatka owocowa, bo oboje .... ekhem... za bardzo przybieramy na wadze żeby słodycze jeszcze jesć do tego białe wino i może szampan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie pytam
to moze zrob salatke gyros

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enncea
czemu twierdzisz, ze faceci nie jadaja innych salatek jak tylko te z miesem? to wedlug twoich kryteriow moj fcet jest baba ja w zeszlym roku mialam lososia z piekarnika pieczonego w folii z przyprawami, cytryna i maselkiem ziolowo-czosnkowym. do tego zapiekane ziemniaki z oliwa oliwek, przyprawa do ziemniakow i rozmarynem. plus salatka z mixu salat, pestek dyni, slonecznika, pomidorkow koktajlowych polana ziolowym vinegretem (o dziwo moj FACET zjadl taka bezmiesna salatke). do tego bylo rozowe winko i lody tiramisu. w tym roku nie bedzie nic bo z wielu przyczyn walentynki spedzamy osobno ale odbijemy to sobie pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grillcenter.pl
Powyżej mamy już kilka dobrych i sprawdzonych przepisów. Z kolei po romantycznej kolacji proponuję również deser w postaci ciasta czekoladowego w kształcie serca. Uważam,ze to bardzo dobry pomysł. Pozdrawiam www.Grillcenter.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie to co normalnie jemy na kolacje poniewaz nie uznaje tego durnowatego swieta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkh
ja nic szczegolnego nie planuje. wino, po winie raczej nie jemy bo zwykle zle sie to konczy :P skupiam sie bardziej na innych rzeczach :P przebranie, kapiel itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatanczmy!
Anka, te łódeczki wyglądają przepysznie! Musze spróbować :) a co do facetów - mój sam uwielbia gotować, piwo i pizze lubi ale na pewno taka "uroczysta" kolacja w moim wykonaniu nie zrobiłaby na nim wrażenia... chyba jednak skorzystałabym z jakiegoś dobrego przepisu, jakiś z tych załączonych na pewno sie sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amarantha
Podziwiam, dziewczyny.. Już na Walentynki.. :) Nie zepsuje się? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×