Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika8404

Wymioty, mdłości -ratunku

Polecane posty

Gość monika8404

Witajcie, jestem w 11tc. To juz moja druga ciąza, co prawda w pierwszej mialam potworne mdłosci i wymiotowałam, ale to co sie dzieje teraz to juz przechodzi moja wytrzymałość. Wymiotuje ciągle, bez roznicy czy cos zjem, czy nie. Po tym oczywiście mam zgage, pali mnie cały przełyk. Wczoraj juz tak mnie męczylo, że wieczorem wymiotowałam z krwią. NIc mi nie pomaga. Czy ktoras miala taka sytuacje? Co wtedy jadlyscie, co wam pomagalo? Wizyte u lekarza mam w poniedzialek i pewnie poprosze o cos na te wymioty, ale do tego czasu chyba sie wykoncze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość środek okręgu
mi pmagał renie. Tylko i włącznie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję. mi jedynie pomagała coca-cola, wprawdzie tylko na momencik, ale te momenty były jak zbawienie. zawsze lepiej, gdy wymiotujesz czymś, a nie tylko żółcią czy krwią. postaraj sie przełykać cos suchego, bez smaku jak na przykład ryż prażony. popijac coca-colą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
idz do gina,da ci TORECAN-cud na takie własnie przypadki,ja miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika8404
wlasnie teraz juz nie wiem czy lepiej jak cos zjem czy na glodnego jak wymiotuje. Jak zjem cos suchego, to potem mam tak podrazniony przlyk, ze pali mnie zywym ogniem, jak jestem glodna to znowu mam torsje okropne bo nie mam czym wymiotowac:/ masakra Mam nadzieje ze to minie niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinno minąc w 13 tyg. Ja to mialam przez ponad miesiac, teraz się zastanawiam jak dalam radę, ale w sumie już zapomnialam;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika8404
właśnie tym się pocieszam, że powinno minąć niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nusemma, dostałam od położniej bo żygałam jak kot w niecały tydzień 1,5 kg schudłam a gin nic nie chciał mi przepisać. To mieszanka witamin B1, B6, B12 przeciwko wymiotom dla kobiet w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magimag
Bardzo Ci współczuje miałam to do końca czwartego miesiąca i nic mi nie pomagało żadne tabletki, kompletnie żadne. Właściwie to niewiele przez ten czas jadłam i w sumie przez ten czas schudłam 10 kg - lekarz powiedział że to sie zdarza i że muszę wytrzymac. Mi na chwile pomagało jak zjadłam lody - właściwie tylko ten " pokarm" mój syn tolerował. Ale po 4 miesiącu już było tylko lepiej - żadnych dolegliwości aż do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Kowalewska
Tez strasznie wymiotowałam. jestem w 10 tc, przeszło, teraz tylkomnie mdli i wymiotuję max raz dziennie.A bywało po 6 - 7. Też pomagała mi cola i mandarynki. Piłam herbatkę z imbirem,jadłam migdały,miałam Torecan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika8404
dzięki dziewczyny za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adela_89
ja też tak miałam do 4 miesiąca ciąży. na wymioty nic mi nie pomagało. poprostu wymiotowałam niezależnie czy coś zjadłam czy nie. Czasem odrazu po przebudzeniu wymiotowałam samą żółcią, lub zaraz po jakimś posiłku lub nawet jak poczułam jakiś zapach, który mi nie odpowiadał!...poprostu staraj się dużo pić żeby się nie odwodnić. A na zgagę pomagała mi woda ze sporą ilością soku z wycisniętej cytryny. Trzymaj się biedaczko i pamiętaj, że nie jesteś sama i dużo kobiet Cię doskonale rozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the best quality
idz do lekarza po TORECAN dziala cuda mdlosci mijaja i jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×