Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

granda123.90

Firma PROFIT ul.Mełgiewska7/8 pok.8A LUBLIN pomocy!!

Polecane posty

Czy wie ktoś z was jak działa firma PROFIT ul.Mełgiewska7/8 pok.8A w LUBLINIE.Do tej pory przeczytałam jeden komentarz na innym forum(negatywny oczywiście)o tej firmie i nie jestem pewna czy Przyjąć tą prace.Wiem tylko że to podobno chodzi o finanse;/ na spotkaniu wiele się nie dowiedziałam prawdę powiedziawszy a jeden komentarz mnie jakoś nie-satysfakcjonuje.Pomóżcie...pliss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfba
dowiedzialas sie ile bedziesz zarabiac i zakres obowiazków ??? jesli tak to reszte jebac, jak nie bedzie pasowac to nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onlyy
widze, ze post jest z lutego, ale no nie szkodzi się zapytać -Jak z tą pracą Ci poszło? Bo ja dzisiaj byłam na rozmowie w sprawie pracy jako ankieter, ale coś mi się tam po prostu nie podoba, boje się, że mnie mogą oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiuti
ja tez bylam tam na rozmowie wczoraj i tez sie boje a bylam na hostesse mowil ze zarabia sie dziennie od 150 zł do 260 zł a na miesiac do 2 tys, jakos niechce mi sie wiorzyc ten facet jakis podejrzany byl,, mialam dzis isc i nie poszlam chlopak mi powiedzial zebym nie szla bo to pewnie jakis zboczeniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha o kurcze
na mełgiewskiej 7/8 to się różne cuda dzieją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahaha. powiem tak. ogłaszają się że kierowca, ulotki, hostessa a i tak pojedziesz sprzedać perfumy, bo Cię gdzieś wywiozą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczone na wlasnej skorze
ta firma to zenada. oferuja prace jako kierowca, hostessa itp w rozmowie wstepnej potwierdzaja ze praca jest na stanowisko kierowcy czy hostessy, czlowiek umawia sie na dzien probny, przychodzi i co sie okazuje? ze ma jezdzic starych gruchotem po calym wojewodztwie i chodzic od drzwi do drzwi sprzedawac lipne perfumy!!! stanowczo odradzam!!!! strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Maja rozne ogloszenia od hostes przez kierowcow a wczoraj znalazlam ogloszenie w anonsach o tytule pakowanie produktow drogeryjnych i co sie okazalo ze to ta oszukancza firma profit gdzie jezdzisz po wsiach najczesciej i nieswiadomym ludziom. Wciska sie perfumy jako oryginalne z francji za duze pieniadze a jest to tylko perfumowana woda ktora na internecie za buteleczje kosztuje do 3zl . Pracownicy tej zacnej firmy nieraz podaja sie za pracowikow lub przedstawicieli rosmana dla wiarygodosci a ludzie daja zrobic siez niewiedzy w butelke. Wiem bo mialam okazje byc na takim"szkoleniu" po powrocie ucieklam z tamtad gdzie pieprz rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I gdzie ten pieprz rośnie?? Znalazłaś?? hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×