Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Franiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Praca dla humanistki

Polecane posty

Gość Franiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Jaką pracę moze dośtać obeznie humanistka? Jestem po polonistyce i od 7 miesięcy nie mogę nic znaleźć. Jestem załamana.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka zaoczna
ja tez jestem zalamana, taki kraj ;/ za granica mam niejedna oferte ale nie mohe wyjechac teraz wiec poszukuje tu, niestety bez skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUka
Ja pracuję. Skończyłam polonistykę i dziennikarstwo i zarabiam niecałe 1 tys. zł za pisanie tekstów na strony internetowe. Mieszkam z rodzicami i w ogóle bieda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kieeeepsko
ja wyprowadzialam sie od rodzicow po maturze , mialam prace ale starcilam 2 miesiace temu i teraz juz nie mam z czego zyc a dalej nikt nie dzwoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mamy
dla idiotów pracy nie ma ale nie przejmujcie się tym i dalej glosujcie na tych którzy na przykład zlikwidowali stocznie. pisdzielce z kalksteinem zaczęły, pełowce (wtedy z palikotem) skończyły a sldowce się temu przyglądały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cholery;/
wystrzelac tych politykow naszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuje jako dziennikarka
a skonczylam studia inżynierskie, dzisiejsze czasy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bla tomek
u nas na portalu pracy w naszym meiscie jest ogloszenie ze poszukuja osoby do pisania tekstow na rozne tematy, wyslalem prosbe o szczegoly to odpisali ze praca polega na tym ze piszesz artykuł min 2500 słow i oni plącą za jeden taki artykuł 1 zł, załosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni22345689023
Jest ciężko. Ale grunt to się nie poddawać. Ja mam wyróżnienia od rektora, rok temu byłam na studiach za granicą, więc angileksi znam wiegle i co? Mogę sobie te dypolomy na zapleczu w leclerku powiesić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mamy
a skonczylam studia inżynierskie, dzisiejsze czasy ;/ dzisiejsze czasy się same nie zrobiły. jacyś durnie ciągle głosują na marionetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko jaki my mamy
na to wpływ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mamy
tylko jaki my mamy na to wpływ? zagłosujcie na tych co trzeba i namawiajcie do tego swoich znajomych. nie głosujcie na partie które są opisywane w mediach - media lansują swoje marionetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×