Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwona_róża

Jestem zmęczona poszukiwaniem pracy...

Polecane posty

Gość nieszczesliwa.bardzo
Za studenta nie musza płacic składek,wszedzie czytam ogłoszenia zatrudnie do sklepu studentkę..kelnerka w kawiarni-studentka., do 26-go roku życia.. a ja mam ponad 30 i już chyba jestem skończona na rynku pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przetargi w jednostkach budżetowych i prawo to chyba dwie sprzeczności..." przetargi publiczne podlegają pod prawo zamówień publicznych określone w ustawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światełko pamięci
mieszkanie kochaam, 20 lat tu mieszkam, zylismy skromnie ... ale jesli przez 3 mies. nie bede placila czynszu to mnie wywala , bo nie mamy na wlasnosc wykupione, tzn moja mame nie bylo stac. ojciec wczesniej umarl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światełko pamięci
tak tak , ja tez czytam gumtree, i te magiczne do 26 roku zycia. ja mam 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do światełko
rozumiem Cie doskonale :( ah ta samotnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak oni szukają studentow
i owszem, bo w ogloszeniach jest ze poszukuja studentow ale najlepiej zeby byli na dziekance, bo nie chca ani dziennych ani zaocznych, bylam na kilku rozmowach gdzie szukali studentow i stwierdzili ze nie jestem dyspozycyjna. na jednej rozmowie babka mnie nie przyjela bo mowi ze szuka studentow zaocznych ale tylko takich co maja zajeccia co 2 weeked a ja mam niestety w kazdy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa.bardzo
A ja jestem dyspozycyjna ,i co z tego?,mam doswiadczenie w różnych branżach ,wykształcenie średnie,a czuje sie nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idealny pracownik to : niepełnosprawny student z 10letnim doswiadczeniem znający 4 języki , z książeczką sanepidu i obsługujący wózki widłowe :D :-O napewno jakiś bezpłatny staż znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa.bardzo
i ksiazeczke sanepidu tez mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do revq
i tu masz 100% racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka888888888888888888888
ja zbieralam doswiadczenie od gimnazjum w roznych pracach dorywczych zeby po zakonczeniu nauki , nie miec problemu ze znalezieniem pracy z powodu braku jakiegokolwiek doswiadczenia ale widze ze poszlo na marne bo pracy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi to lotto3
Powiem Wam tak -mamy fermę drobiu .Praca lekka bo wszystko nowoczesne (komputerowe sterowanie wszystkiego) .Praca na zmiany światki piątki .Na nocce się ogląda tv i siedzi w fotelu ,bo drób spi :-) trzeba tylko być .Deputat po każdym rzucie spory ,premie też .Umowa stała ,praca legalna .Na umowie kwota 3.500 brutto ,sporo do ręki (takie czasy ,opłaty).Mąż "ludzki pan" daje urlopy ,wolne jak trzeba ,pożyczki etc.3 ludzi pracuje ponad 10 lat ,a na 2 etaty nie możemy znależć chętnych lub przychodzą niesolidni faceci (pije).Ferma kilometr za miasteczkiem.Kogoś do prac przy domu ogród,ulica -na pare godzin dziennie też nie ma,ale pod tesco wiecznie stoją tacy co to chcą koszyk odstawić lub na mokrą bułkę nie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to na jakiej wsi jest?
ja sie nie znam na takiej robocie bo pochodze z duzego miasta;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz polacy sa madrzejsi
widzisz ile protestow, coraz wiecej wychodza na ulice i walcza o swoje, i oby tak dalej, trzeba cos zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×