Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M o d l i s z k a

''na'' czy ''w''?

Polecane posty

To powiedz to swoim znajomym a nie tu na forum :( Ich tu zapewne nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D:D:D:D:D.........
w e r t e p a ty od kiedy tak kulturalny:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D:D:D:D:D.........
modliszka durna cipo przysdzlas sie zalic z kim ty sie zadajesz? taka madra a kurwa nie potrafi powiedziec znajomym co lezy bidulce na sercu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobre, całe życie myślałem że mieszkam na osiedlu drabinianka a okazuje się dziś że mieszkam w osiedlu drabinianka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o osiedle glabie. Chodzi o dzielnice. Mowisz, ze mieszkasz na dzielnicy czy w dzielnicy? Londyn ma boroughs czyli rozne dzielnice a nie osiedla. Leyton, chelsea czy Tottenham to nie sa osiedla tylko dzielnice. Mowisz ze mieszkasz w Chelsea a nie na Chealse, wiesniaku! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiqtaq,,,,,,
Kto chce zrozumiec to zrozumie,a kto chce sie przypierdolic to sie przypierdoli-proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiqtaq,,,,,,
poza tym wlasnie tlumaczenie ang. na polski doslownie i odwrotnie..takie skutki przynosi:D Modliszka w polsce tez tak sie mowi, i jeszcze nigdy nie slyszalam zeby cos z tym zle bylo. No chyba ze lubisz sie przypierdalac,ale to juz twoj problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modliszka, a co to za różnica czy osiedle czy dzielnica. To i to jest jakąś jednostka administracyjna. Dzielnica składa się z osiedli. Jak dla mnie obie formy są ok o czym świadczą liczne wyniki w google. skoro mogę mieszkać na osiedlu to i mogę na dzielnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO MODLISZKI
NA DZIELNICY TY TLUKU, A NIE W DZIELNICY. Nie kompromituj sie i nie poprawiaj inncyh jak sama nie umiesz mowic poprawnie po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×