Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znicz799

czy są tu jacyś bezrobotni nauczyciele?

Polecane posty

Gość znicz799

bo ja szukam i szukam tej pracy i nie mogę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracyyy
nie jestem nauczycielem ale mam studia pedagogiczne opiekunczo-wychhowawcza. marzy mi sie praca w swietlicy szkolnej ale t o malo realne. a ty czego mozesz uczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weteran wojenny
ja mam wykształcenie wyższe resocjalizacja też bez pracy na razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qnqnqnqnqnnqnq
ja skonczylam nauczanie poczatkowe i tez pracy nie mam, a skonczylam 16 lat temu , nie wiem czy to ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znicz799
ale czym się obecnie zajmujecie? jeśli nie szkoła to co?,ja uczę na pół etatu i na zastępstwo,więc kicha,co od września to nie wiem,zastanawiam się czy się nie przekwalifikować(studia podyplomowe jakieś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracyyy
znicz--ale czego uczysz? 16 lat temu u nas po nauczaniu poczatkowym bylo sporo pracy. teraz to se zmienilo .myslama o podyplomowce z przedszkolnej i wczesnoszkolnej ale w obecnej sytuacji chyba nie warto.w wiekszych miastach mozna sie do jakiegos prywatnego przedszkola zalapac ale chyba ciezko sie w takich pracuje bo etat to 40 h. nie wyobrazam sobie przez 8 h opiekowac sie gromadka dzieciakow.a gdzie czas na przygotoanie zajec,pomocy dydaktycznych itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znicz799
racja, w prywatnym przedszkolu ciężko, ja uczę biologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracyyy
no to faktycznie dla bilogow nie ma zbyt duzo etatow w szkolach. jak do podstawowki weszla przyroda to nauczyciele bilogii,geografii czy chemii szybciutko porobili podyplomowki z przyrody aby sie w szkole utrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FILOLO
TAK ! W sumie jeszcze studiuję . Jestem na II roku filologii polskiej i czuję , że po studiach wyląduję na kasie. Można tylko marzyć o etacie w szkole ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wjjjjsjjsjss
a ja historie kilka lat temu skonczylam, no i jakos pracy w zawodzie nie mam, wszysko po znajomosci, nie ma pracy, innych studiow nie konczylam jestem menagerem w pewnej firmie, ale stresow sporo, chcialabym pracowac w szkole, ale nie wiem juz jak sie zalapac, macie jakis pomysl jak sie wkrecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracyyy
ciesz sie ze wogole po historii znalazlas jakakolwiek prace. wiem ze bys wolala w szkole ale niestety o to bardzo trudno jak sie nie ma znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znicz799
tej biologii az tak mało nie jest,w gimnazjach i w szkołach ponagimnazjalnych,przyroda jest tylko w podst. ale i tak ciężko o cały etat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej, która traktować ma o wykluczeniu zawodowym nauczycieli. Poszukuję bezrobotnych nauczycieli, bądź też takich, którym znacznie ograniczono etat, którzy zgodzili by się ze mną porozmawiać. Najlepiej z okolic trójmiasta, lecz nie jest to konieczne gdyż wywiad może być telefoniczny. Jeśli znajdzie się ktoś zainteresowany proszę o wpis na tym forum. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.w wiekszych miastach mozna sie do jakiegos prywatnego przedszkola zalapac ale chyba ciezko sie w takich pracuje bo etat to 40 h. nie wyobrazam sobie przez 8 h opiekowac sie gromadka dzieciakow.a gdzie czas na przygotoanie zajec,pomocy dydaktycznych itp xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx i ten post pokzauje jacy leniwi są nauczyciele 90 % ludzi w tym kraju pracuje po 40 godz a dla was to dziwne. Jak sie chcesz codziennie przygotowywać do zajęć w przedszkolu? zresztą jak jestem księgową, pracuje po 8 godz dziennie i bardzo często robię coś w domu żeby podgonić robotę i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.aktywizacja.wroclaw.pl Projekt unijny dla bezrobotnych nauczycieli od 2012 r. lub tracących pracę. Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×