Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
koniczynkasweet

Błędne koło

Polecane posty

Witam Chciałam się przyłączyć do poruszanego tutaj wątku...W moim przypadku bycie samotną matką to odwieczne błędne koło które toczy się ciągiem niepowodzeń i porażek życiowych-przykre ale prawdziwe bo w tym kraju bycie samotnie wychowującą matką jest poprostu żenujące! Kto temu wszystkiemu jest winny-system i polskie prawo! ile z nas samotnych matek moze byc "kobietą niezalezną" finansowo a także dobrą mamą poswięcajaca czas i uwagę swemu dziecku?-zawsze jest cos kosztem czegos! w moim przypadku wyglada to tak (ciągly odwieczny problem stale powtarzający sie jak schemat)-jak znalesc solidną prace ktora pozwoli mi na utrzymanie siebie i dziecka?....(probowałam wiele razy i kazdy kto szuka pracy w ie jak jest z pracodawcami i z umowami)... Jesli znajdziemy juz prace rodzi się następny problem-kto naszą pociechę zaprowadzi lub odbierze z przedszkola czy szkoly? (jesli nie mamy zaufanej osoby-partnera, rodziny czy kogokolwiek a praca nie daje tyle dochodów aby bylo nas stac na opiekuna-to masakra!) I teraz najwazniejsze -a jakby tak polskie prawo stalo sie bardziej przychylne na samotne matki? czy nie miałybyśmy zdecydowanie prościej?! ...Penie byśmy miały tylko naszego państwa szanownego w tym kraju nie stać na to aby poprawić byt takim jak my bo wtedy stało by się to ich "szanownym" kosztem! Mówią że "jak sobie pościelisz tak się wyśpisz"-gówno prawda bo na niektóre sprawy niestety ale nie mamy wpływu! Temat "samotnej matki" to temat rzeka, niestety przeważnie ta rzeka ma ogromny prąd którego nie da się zatamować--może pora to zmienić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×