Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość megi be

Mięciutkie, puszyste ręczniki.

Polecane posty

Gość megi be

Często w zagranicznych filmach lub programach chwalą się mięciutkimi ręcznikami..Jak płynów używacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowsza
reczniki beda mieciutkie, jak je wysuszysz w suszarce automatycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi be
nie mam suszarki automat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi be
nie mam suszarki automat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi be
nie mam suszarki automat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowsza
to niestety nigdy nie beda mieciutkie, nawet jak zlejesz je cala butelka chemicznego plynu, ktory potem na dodatek bedzie jeszcze "pachnial" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie, z suszarki wychodza miekkie wyjatkowo, chociaz...ja mam kilka takich, ktore przy okazji klaki z calej pralki zbieraja ;-). A skad owe klaki, to nie wiem, bo dwa razy w m-cu czyszcze filtry i nastawiam program czyszczenia bebna. I - zgadzam sie z Przedmowczynia, zwiekszanie ilosci plynu do plukania nic nie da, malo tego, mozna wrecz "zepsuc" reczniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samoo
ja susze w suszarce automatycznej i wychodza puszyste, ale biore zelazki i prasuje bo ja lubie takie sztywne i twarde zlozone w kosteczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowsza
jak lubisz sztywne, to susz na sznurze ;) jak mi zdrowie mile, czego jak czego, ale recznikow to bym nigdy nie prasowala ... skad ludzie biora czas na to wszystko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę że najbardziej
zależy to jednak od jakości ręcznika. Moje niektóre są miękkie (te lepszej firmy), niektóre nie - a płynu do płukania nie dodaję nigdy. Po wyprasowaniu robią się "sympatyczniejsze" :-) a co do prasowania - to ja akurat prasuję wszystko. Skąd mam czas? Piorę wtedy, kiedy mam czas - więc i wtedy prasuję. Zresztą jest to jedna z moich ulubionych czynności domowych i nie widzę powodu, dla którego miałabym z niej zrezygnować :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi be
będę musiała zainwestować w suszarkę :/ choć wolę kiedy schną na zewnatrz i pachną świeżym powietrzem :) ale cóż w taki mróz jest to nie możliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×