Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elastyczna

wzial mnie jak rzecz

Polecane posty

Gość paararar
a ty karolajn , znalazłaś , szukasz czy jak ?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporo jest takich mezczyzn
yyug... Wyraznie masz problem. Kompleksy? Wychowano Cie w przekonaniu, ze seks to zlo? "porzadna kobieta" to ta, ktora nie czuje przyjemnosci ze zblizenia fizycznego, tak? A dzi.w.k.a robi ukochanemu loda i jeczy, gdy ma orgazm? :P nie potrafisz zrozumiec, ze fizycznosc i duchowosc spalata sie w nas w jedno? I ze mozna szukac i milosci, i satysfakcjonujacego seksu jednoczesnie, w jednym i tym samym partnerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lnungvgbtggt
Mnie to nie kreci, ale kazdy lubi co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem jak mozna zostwic dziewczyne bo nie chce robic loda albo uprawiac seksu analnego i nie rozumiem jak mozna wynierac partnera na podstwie tego czy jest dobry w lozku w zyciu nie tylko to sie liczy a wy uwazacie ze jak was nie zaspokoi to powinno sie go natychmiast zostwaic przeciez to plytkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy coś tam coś tam :P ale to jest jak bomba z opóźnionym zapłonem, wcześniej czy później wybuchnie :P jak dorośniesz, zrozumiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest sie z kims za to jakim jest on czlowiekiem a nie za to ile przyjemniosci erotycznej potrafi dostarczyc jak mozna mierzyc faceta iloscia orgazmow albo ochow i achow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paararar
natychmiast to nie .. ale po pewnym czasie , gdy nie ma :"poprawy" to tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyughiuh: Z uporem maniaka powtarzam licząc na to, że wreszcie dotrze: SEKS NIE JEST NAJWAŻNIEJSZY. Ale w myśl Twojego toku rozumowania autorka ma szanse na związek z cyklu: mam faceta, ale niech już idzie spać to ja sobie poprzeglądam stronki internetowe, obejrzę filmik, w końcu umówię się z kimś o podobnych upodobaniach. A jutro razem z moim facetem pójdziemy po bułki. To ma sens?! Poczytaj fora na kafe- myślisz, że mało jest takich osób- obu płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama dorsnij bo masz podejscie do seksu przez pryzmat swoich potrzeb seskualnych i tylko to sie dla ciebie liczy zeby cipka byla wyruchana na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporo jest takich mezczyzn
Carolino, oby... Bo byc moze zostanie jednym z tych "prawych i sprawiedliwych", ktorzy beda glosno ganic takich zboczencow jak my ;) a po cichu, w burdelu pozwoli by jakas platna panienka zadowolila go oralnie... Bo przeciez nie zona :D dobrej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co mi burdekl umiem panowac nad swoim fiutem i nie bede calego zycia podporzadkowywal temu zeby moj fiut byl wypieszczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że tu ktoś za to małe braki odczuwa... Proponuję iść i w ramach gry wstępnej zagrać w szachy, a potem już tylko lepiej- bierki, warcaby...Cudowne są związki oparte na szczerej miłości i jednocześnie pożądaniu, jeśli ktoś tego nie rozumie- życzę szczęścia w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I cudownie opisujesz jak to panujesz nad swoim fiutem- po co panować- obydwoje dacie sobie rozkosz, ale jeśli to za trudne to współczuję po raz kolejny... Miłośc nie wyklucza seksu! KAŻDEGO, nie tylko tego po misjonarsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem polega na tym ze naturalny stan kobiety to ciaza bo kiedys nie bylo antykoncepjc natura daje o sobie znac i wam tylko jedno w ciaz w glowie zeby wyruchac swoja cipke dlatego zaczyna wam odbijac i uwazacie ze to normalne przy takich poptrzebach to gdy by nie bylo anty koncepcji to dawno byscie mialy dzieci a w ciaze zachodzilbyscie rowno co 9 miesiecy a ktos kto umie pogodzci sie z tym ze kobieta nie zrobi mu loda albo nie da drugiej dziurki to jakis staromodny czlowiek nie chce tego robic to trudno zycie toczy sie dalej i nie bede ciagle o tym myslal w moim zyciu nie liczy sie tylko rozkosz nie jestem egoista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporo jest takich mezczyzn
a nie mowilam :D "prawy i sprawiedliwy" :P chlopcze, co Ty robisz na erotycznym? Dawno juz po paciorku powinienes byc i spac! I nie patrz na mnie, bo jestem naga (w drodze do lazienki). Nie wolno Ci sie podniecac przed slubem .P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantoo
sporo jest takich po co idziesz do lazienki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paararar
a ty nie lataj zz gołym tyłkiem !! trochę kultury !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie stawiam swoiej przyjemnosci ponad uczuciem do drugiej osoby i nie zostawie bo nie daje mi tyle ile bym chcial a uwas to pewnie raz odmowi i koniec swiata trzeba zmieniac faceta albo puscic sie przez czat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporo jest takich mezczyzn
ide umyc me grzeszne cialo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu widzę, że cięzki stan rzeczy. Pozostaje gratulować partnerce- pewnie jest szczerze zachwycona - pożyciem i kolejną ciążą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantoo
ale kapac sie idziesz czy jak? :D bedziesz ja depilowala ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paararar
aa puścić się przez kafeterię można ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporo jest takich mezczyzn
nie tylko bez kultury, ale i bez gaci ;) a chlopiec nie moze wciaz rozumiec, ze milosc seksu nie wyklucza... Lete, bo zimno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantoo
wracasz jak sie umyjesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyughiuh Nie rozumiem o co ty walczysz ? Ludzie są różni. Różnią się wzrostem, wagą, rysami twarzy, kolorem skóry, charakterem, upodobaniami, temperamentem, preferencją seksualną... To, że ty masz takie wartości a nie inne, nie znaczy, że czyjeś są gorsze. Jeśli masz problem z zaakceptowaniem czegoś, to nie jest niczyja wina i nie wylewaj tu swoich frustracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paararar
z rzeczy przyjemnych jeszcze zdaje się , że ktoś zgarnął niezłą górkę w totto lotto :o :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta to prosty organizm rzadza ja hormony i cipka a nie dlowa wystarczy ze wizal ja jak rzecz pozadnei wyrtuchak i juz nie moze i nim zapomniec kombinuje tylko jakby miec wiecej wytarczy was pozadnie wyruchac i juz nalezycie do faveta jestescie niewolnica ktora zrobi wszystko cio zechce tylko zeby znow dal wam przyjeknosc bo potrzeby sa dkla was najwazniejsze jak tu mowic w takiej sytuacji o rownouprawnieniu "Obarczę cię niezmiernie wielkim trudem twej brzemienności, w bólu będziesz rodziła dzieci, ku twemu mężowi będziesz kierowała swe pragnienia, on zaś będzie panował nad tobą". dlaczego prymitywny pustynny lud tysioace lat temu tak napisal o kobioecie bo to wynikalo z obserwacji natury "ku twemu mężowi będziesz kierowała swe pragnienia, on zaś będzie panował nad tobą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporo jest takich mezczyzn
no widzisz, czyli to my, nie Ty, zyjemy zgodnie z Pismem :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej wiecei gdzie wasze miejsce a wasza cipka nigdy nie pozwoil wam o tym zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×