Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elastyczna

wzial mnie jak rzecz

Polecane posty

Gość mantoo
juz umyta, pachnaca ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporo jest takich mezczyzn
policz Ty lepiej, chlopcze, ile razy uzyles slowa c.i.p.k.a, dziura itp. I pamietaj, ze z udzialu w tej dyskusji powinienes sie wyspowiadac... Mantoo, umyta i idzie w kimono :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantoo
a masz ochote na minetke ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporo jest takich mezczyzn
mantoo.... Popelniasz blad. Jak wiekszosc facetow. Mylisz ulegle z dziwkami... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry seks to chyba najlepszy sposob zeby zatrzymac przy sobie kobiete uzaleznic ja wiedze ze wy jestescie w stanie bardzo duzo zrobic dla brutalnej sesji skrzywdzilbyscie bliskich i sibie zeby tylko zaspokoic swoje potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elastyczna
Widze,ze dyskusja teologiczna sie zrodzila:) Yyu..ja nie rozumiem w czym Ty masz problem.ja sie nie 'dalam wyruchac' tylko chcialam ,zeby byl zadowolony bo wtedy i ja bylam.calkiem swiadomie.nie liczac na dalszy rozwoj w kierunku slubu.nie moge zapomniec...co Ci bede tlumaczyc,skoro dla Ciebie to fe i amoralne?Nie dotrze do Ciebie jak wielki to wachlarz emocji,jak wciagajaca to gra.to nie jest macanko w aucie na poboczu i do domu. jak dobrze,ze nie jestem wierzaca,yh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doommm dom
Ehhh Elastyczna szkoda że z łódzkiego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elastyczna
Doom...szkoda?no widzisz...wszystkim daleko albo sa do niczego...taki lajf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doommm dom
Szkoda ponieważ taki układ by mi pasował (tylko układ) lecz niestety jestem z innego województwa a do tego często śmigam za granicę... a wierz mi podobny problem istniej żeby znaleźć partnerkę która pójdzie właśnie na "ostry układ"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elastyczna
No...tak slyszalam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doommm dom
aaaa i oprócz tego żeby można miło porozmawiać a czasami nawet gdzieś wyskoczyć razem na przysłowiowe piwko lub kawkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elastyczna
Taa...spedzalismy razem czas ale bez ingerencji w zycie drugiego.Nie interesuje mnie chlopiec,ktory zwyczajnie chce pojezdzic i mysli,ze jak powie 'bierz go' to rzadzi.Niestety ja jestem troche switch..jak tylko wyczuje slabosc to po wszystkim:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anony mouse
Popieram 'elastyczną'. Co to w ogóle za tekst, że "dała się wyruchać" - po to uprawia się seks, żeby kogoś porządnie zerżnąć lub zostać zerżniętym. chyba że lubicie na misjonarza przy zgaszonym światełku, to nie moja liga. Elastyczna, poszedłem na sylwestra bez gumki, bo pomyślałem że i tak zadnej sensownej nie spotkam, a tu się taka jedna przyplątała, buzi chciała. Od razu wyczułem, że lubi ostro, to tak ją potraktowałem. Usłyszałem od niej sporo miłych rzeczy, pewnie do dzisiaj wspomina tego "nieznajomego", tak jak ty. Dużo bym dał, żeby móc potraktować Cię jak szmatę, udawać gwałt itp., ale to fantazja - mieszkam daleko, w kraju kwitnących cycków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy sie uczepiliscie ze jestem jakims swietoszkiem podalem tylko cytat z pisma swietego czasy kiedy poowstalk mialy nieiwiele wspolnego z wsztrzemiexliwoscia seksualna poprostu nie rozumiem jak mozna zostwic kogos bo jest slaby w lozku albo nbie chce spelniac naszych fantazji przeciez nie jest sie z druga osoba dla seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym mysle ze zbytnie przylkadanie uwagi i poswiecanie sie sprawom seksu wymyslanie coraz to nowszych sposobow dostarczania sobie doznan nie jest wcale takie dobre i jest jakas granica ze poprostu za duzo to nie da szczescia trzeba raczej miec jakas pasje dazyc do samorealizacji zeby cos osignac i zostwic po sobie seks moze od tego odciagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elastyczna
nie no yyu..teraz już wiem,że masz ochotę płacić 19letnim prostytutkom więc ....no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzejść Dziewczynki moje kochane ;)Paararar Szukam, a właściwie to dopiero szukać będę :D Może znajdę, może to On znajdzie mnie :) Sporo Jest Takich Mężczyzn :) Obawiam się, że prawdopodobnie masz rację, niestety :O no ale przecież żona jest od kochania, a dzi*ka od d.u.p.y dawania :( ehh :OYyugh coś tam coś tam :P No cóż, mam słabość do chwil przyjemności... Lubię, co lubię :P Ktoś mnie wsadzi za to do aresztu :D hehe ;)Nic na to nie poradzę, że dobrze się czuję tylko przy dominującym Panu :D więc tylko i wyłącznie takiego pragnę :P Nie, Yyughiuh :P nie TYLKO to się dla mnie liczy, żeby moja c.i.p.k.a była wyruchana na maxa, liczą się jeszcze inne rzeczy :P noo, alle nie zaprzeczam, że preferencje seksualne to dla mnie priorytet :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×