Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cotojest

wie ktos co to znaczy :* ???

Polecane posty

Gość bvxfsvcfd
Dark chocolate (ilość tematów: 0, ilość postów: 21) i kur­wa wszystko jasne, a teraz wypierda­laj w podskokach tepa szmato 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie czy jestem pojebany czy popierdolony? Nie nie jestem :p poprostu grzecznie sie pytam a ktos mi przychodzi pisze ze mam zamknac morde :) a ty pomaranczowy to jestem facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark nie kłuć się z panem skuurwysynem bo to porządny chlop:-) A co do znakow :*, to rzeczywiście wygląda jak oczy i odbyt:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabadab...
szacun Dark wreszcie ktos jdmu pojechal bo jebniete to ze glowa mala ma mozg wielkosci orzecha a dlaczego??? Bo mu spuchl hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy_Skurwysyn
Tak mi pojechał, że aż z wrażenia wykasowałem swoje odpowiedzi :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty spadaj bylem na tym forum zanim ty sie urodziles to jest moj drugi dom i chuj mnie to obchodzi co myslisz jak cos nie pasi to spierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rabadab dzieki a ty pomaranczowy daj se siana ja ci daje spokoj ale tylko ze wzgledu na gumowego bo napisal ze spoko chlop jestes. Teraz tak grzecznie to na tym temacie daj se spokoj chcesz sie z kims poklocic to idz na inny temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzicie jak jest pienie i cicho. Nie mozna tak bylo od razu? :-) Jak to pisal moj przyjaciel Horacy: ''Amicus stultorum similis efficietur'':-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×