Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lolencjuszka880

Beyonce Heat? Potrzebuję opinii! ;)

Polecane posty

Gość lolencjuszka880

Używa ktoś z Was tych perfum? ;> Możecie mi powiedzieć czy długo utrzymują się na skórze? Co myślicie o zapachu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianoadriano
Moja dziewczyna używa tych perfum. Mi osobiście bardzo się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysiak989
Te są spoko, ale wolę jednak te pomaranczowe. Są bardziej na co dzień. Tą czerwoną wersję wybrałabym bardziej na wieczór? ;) Z tego co wiem to długo się utrzymują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzia87
Piękne są te perfumy! Esencja kobiecości. Odzwierciedlają Beyonce w 100%. Sama ich używam odkąd pojawiły sie na rynku i póki co jestem im wierna, bo żaden zapach nie urzekł mnie aż tak bardzo. I cena przystępna w miarę. Kupuje na mergeto: http://www.mergeto.pl/merged-auction/454024/beyonce-heat-woda-perfumowana-100ml-spray-dla-pan I Tobie też polecam tą stronkę. Można zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianoadriano
@fruzia87: Teraz to mnie dobiłas...Ja kupiłem je Małgośce za 160zł..;/ Jakbym wiedział, że tutaj jest o tyle taniej to może stać by mnie było na jeszcze jakiegoś chwasta ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolencjuszka880
No ja właśnie w drogeriach też widziałam je w wyższych cenach. Marudziłam i się zastanawiałam gdy był czas wyprzedaży to teraz trzeba przepłacać...Ale widzę że tutaj cena jest naprawdę w porządku. I mają też Euphorie, którą używa moja mama. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonellabijoux
Wiecie co..Posprawdzałam ceny w ceneo i na nokaucie. Ta tutaj jest najniższa. Pierwszy raz słyszę o tym Mergeto, ale chyba poprzyglądam się temu bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianoadriano
No kolejna mnie dobiła...Na dzień kobiet kupię jej perfumy na mergeto! ;P Mądry Polak po szkodzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolencjuszka880
A ktoś by się zebrał i kupił te perfumy razem ze mną? Im więcej osób się zbierze tym niższa będzie cena! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×