Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zydoweczka

palenie podczas seksu, smoking fetish

Polecane posty

moj facet pali. Lubi to .. Ja natomiast nie pale, jednak podnieca mnie jego palenie. Robi to po i przed. chcialabym mmu zaproponowac oral podczas,gdy on bedzie sobie zaciagal. Mam ochote na to. Moze rowniez na klasyczny seks, gdy on bedzie palil. Co sadzicie? wiem ze on bedzie wniebowziety..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilo mi sie tak od niedawna. Wczesniej Jego palenie bylo mi obojetne.teraz mam ochote wykorzysac to w lozku. cos ze mna nie tak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 26 r.z
hmm nigdy o tym nie slyszalam choc pociaga mnie taka scena: on siedzi, pali, zrelaksowany, zaciaga sie, a ja na dole klecze, i mu ssam, jak niewolnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiestagg
No no ciekawe moze byc super.a gadalas z nim juz o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadalam:) oral bardzo mu sie spodobal, tak jakby czekal na taka propozycje . Wieksza ochote mam na jego palenie, gdy bedzie we mnie... i to mam zamiar zaproponowac mu najpierw... bo bardzo nakrecilsm sie:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleee
ja praktykowałam, ale palimy obydwoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ON zawsze jest gotowy spelniac wszelkie moje lozkowe zachcianki. Jesli to mialoby spotegowac Jego doznania, i prZy okazji bylo spelnieniem mojej zachcianki... to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleee
jak się to mówi, wszystkiego trzeba w życiu spróbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAKO osoba niepalaca czuje sie dziwnie z takimi pomyslami. Zawsze chcialam palic okazjonalnie,jednak nie zapalilam. teraz chociaz sobie powdycham ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfoman85
Hej bardzo mnie podnieca jak kobieta starsza pali papierosa lecz nie miałem okazji spotkać takiej kobiety ale dalej szukam 733702564 jesteś chętna to pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×