Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kati_Kati_Kati

PREZENT NA WALENTYNKI (PYT. GŁÓWNIE DO FACETÓW!!!)

Polecane posty

Gość Kati_Kati_Kati

Hej, mam taki oto problem : spotykam się z nowym facetem od około 3 miesięcy, ale jestesmy razem... nie wiem z miesiąc, w sobote padło pierwszy raz magiczne 'kocham', a tu walentynki tuż tuż i tu moje pytanie - GŁÓWNIE DO FACETÓW - co byście chcieli dostać na Walentynki ? jaki prezent ? On ma 27 lat, ja 20 i kompletnie nie wiem co mu kupić... nie chcę jakiś bokserek/perfum - to nie ten etap zażyłości/znajomości, żeby robić takie prezenty, tak sądzę. Płyte ? czy nie za mało romantyczne ? ale z drugiej strony, żadnej beznadziejnej ramki ze zdjęciem (poza tym wspolnych jeszcze nie mamy, a swojego nigdy bym nie umieściła w takiej ramce serduszkowej np :D) nie dam, poduszki-sruszki tez odpadają. Co Wam sie podoba ?tylko proszę, nie mówcie, że wystarczy, ze mu sie oddam, bla bla bla ;) bo chce kupić coś dodatkowo, chociaż drobiazg, ale nie czekoladki ! :D tak więc podsumowując : NIE : czekoladki, bokserki, perfumy, poduszki i ramki :D raczej coś przydatnego czy bibelocik ?? ;> kiedys oglądaliśmy film o takich kreskówkowych żuczkach i śmialismy się, że to my :D pomyślałam więc ze mogłabym mu kupić takiego pluszowego zuczka i szczepić je jakos - jeden jako ja, drugi jako on :P ale nie wiem czy to nie za dziecinne i w ogole, jak myślicie ?? proszę o porade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitkaaa.lublinek
według mnie fajny pomysl z zuczkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×