Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cotojest

nerwica lękowa - proszę o rady

Polecane posty

Witajcie wszyscy poszkodowani , jestem jedna z Was...To straszne co ta choroba moze zrobic z czlowiekiem. Ja mecze sie z tym juz prawie trzy lata... Najgorsze gdy idzie nastepny atak , ciagle czuje jakbym zaraz miala umrzec... Trzymajcie sie ludziska!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie.. .. ..
witam, teraz znalazłam to forum, ale jeszcze nic nie przeczytałam bo strasznie mi się chce spac i zaraz ide poradźcie coś proszę mam nerwicę, ale nigdy nic ztym nie robiłam, jednak przeppotwiernie utrudnia mi życie teraz - jedna rzecz jest dla mnie nie do zniesienia fizycznie, nie moge się ruszać, mam nieopisane ściski, kłucia, bóle w piersiach, dookoła - plecy, pod pachami, przód, tył, prosze pomóżcie jak mam soboe ulżyć i sie tego pozbyć muszę miec jakieś leki? nigdy nie brałam., ale teraz jest to już koszmar, co mam z tym robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martina8932
Moją poradą będzie to, aby udać się do odpowiedniego specjalisty, więc jeśli tylko chcecie, to sprawdzajcie i szukajcie. Moim sprawdzonym miejscem na pewno jest http://www.centrumdobrejterapii.pl/ ponieważ w tym ośrodku macie do dyspozycji różnych świetnych specjalistów, którzy na pewno Wam pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydź się
102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Ja z nerwicą lękową walczę kilka miesięcy, a od kilku tygodni pomaga mi w tym pan Michał. Mieszkam w Londynie i jakoś nie wyobrażałam sobie pójść tutaj do psychologa czy psychoterapeuty...zdecydowanie wolę porozmawiać z panem Michałem online na psychoterapeuta-online.pl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika

Cierpię na nerwicę lękową. Czasami mam wrażenie zawału. Moje serce jest tak jakby sztywne, dopiero leki i terapia pomagają. W moim przypadku zaczęło się po śmierci bliskiej mi osoby. Uczęszczam na terapie do poradni Przystanek Empatia w Warszawie. Czasami, kiedy nie mogę dojechać uczestniczę w sesjach przez skypa. Jest już lepiej nie czuje non stop mojego serca w nie komfortowy sposób.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie na sam początek pomogło zrozumienie mechanizmu działania ataków panikii, które znalazłem w głupim necie ;D. http://nerwica.vegie.pl/mechanizm.html. Nadal mnie przerażały ale już mniej. Potem okazało się, że strona jest stworzona przez faceta, który sam miar nerwice, ale odpowiednie wykształcenie i umiejętności, by samemu opracować przeciw niej całą terapię. Dla mnie ważne było zrozumienie, że nerwica nie jest chorobą, tylko objawem, dlatego często jej towarzyszą inne problemy 😄 Zdrowia wam wszystkim życzę. Jak ktoś chce popisać to zapraszam na pv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×