Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość cida

brzuszek

Polecane posty

Gość cida

Ostatnio schudłam. Wczesniej nie jestem w stanie powiedziec jaki był mój ciężar, gdyż nie posiadałam wagi:P.. ale myślę, że ok. 56 kg, ale to są szacunki!!! na zdjęcich takia z "ciałem jestem", opuchnięta. Jednak mioim problem mimo (można rzec) względnej szczupłości był brzuch, który "psuł" sylwetkę i wyglądałam grubo, wystawał i wyglądał na ciąże(!!!) Nie raz ludzie mówili mi o tym wprost,więc zaczęłam odchudzanie. W dodatku mi się to też nie podbało. Wtedy w "talii" miałam 80, a w biodrach 93, biuście 91 Teraz przy wzroście 168 ważę 49 - 51 kg - zależy od dnia.. i ilości płynów .Utrata wagi jest zauważalna, jestem szczuplejsza, brzuch nie wystaje, inni też widzą różnicę. Niby ok, ale chcialabym mieć kobiecą sylwetkę tzn węższą talię (teraz mam 72 -3, góra 4 w talii, a w biodrach 90, 87 w biuście:( )bo mam wąskie biodra na których za cholerę nigdy nie odkładał się i nie chce odkładać siętłuszcz, wszystko idzie w ten brzuch. Diety przestrzegam restrykcyjnie, nie używam cukru nie jem słodyczy, jem bez tłuszczu. Jadam produkty bogate w błonnik liczę kalorie, piję zieloną herbatę i czerwonę, nie obżeram się , jem małymi porcjami itd itp. Ćwicze brzuszki, kręcę hulahop czasem, biegam ale ten cholerny tłuszcz na brzuchu i tak jest, są wałki..:( Wszystko to trwa ok 5 msc. Po za tym wg BMI mam niedowagę - 49kg... Nie narzekam, bo tak I tak da się żyć... Jaki jest sposób by zgubić wreszcie tą talię i nie wyglądać jak snopek????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×