Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Farmazony !

(..) ależ mnie wkur...teściowa. W domu mam istny cyrk na kółkach...

Polecane posty

Gość Farmazony !

Otóż moja teściowa stara już baba ma 70lat i czasem wydaje mi się że coś jej uderza na rozum. Zaprasza do siebie rodzinę (swoją córkę z mężem i dziećmi) bez naszej aprobaty i ma pretensje że nie latamy koło nich. Przecież skoro ich zaprasza to niech się nimi zajmuje i sprząta po nich ! Wiem ze córka ma prawo odwiedzić matkę i zostać na kilka dni ale to nie oznacza że mamy kochać ją za to i skakać koło nich, bo i tak nie przyjechali do nas. Problem polega na tym, że mieszkamy w jednym domu. Teściowa ma pokój na górze a my na dole.Nie mamy luksusów tylko stara chałpe do remontu od dachu po podłogi. Z lat komuny. Ja się wstydziłabym kogoś tam zapraszać bez remontu a ona sprowadza wszystkich i jeszcze ma pretensje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farmazony !
Wiecej jak przyjezdzaja goście co mają chałpe wylizaną, zadbaną bo są małżeństwem 18 lat, a tu taki syf... człowiek najnormalniej się krępuje, bo korzystamy z jednej kuchni i klatki schodowej. Jesteśmy z męzem 2 lata po slubie i remuntujemy po trochę a ona wpierdziela nam na głowę bande ludzi i jeszcze mamy się uśmiechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farmazony !
Córka też nawet Nas nie zapyta, czy może przyjechać ( bo z kasą się u nas nie przelewa) a my też musimy ich gościć bo teściowa nie wyrabia. Ta wpiernicza się na chamca i luz pełen na ferie się zjechali i chcą być po królewsku goszczeni. Gotujcie im, sprzatajcie i tolerujcie walenie drzwiami , szarpanie zasłon i rozpierdziel jaki zostawiają za sobą.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farmazony !
Tesciowa to złośliwiec , jak jej zwracamy uwagę to się obuza i ucieka do siebie do pokoju. Nasrane ma w czapie starej bo mogłaby choć zwrócić im uwagę żeby sprzatali za sobą... Czemu ona taka ślepa i złośliwa jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa rasowa
sama udzielilas sobie odpowiedzi w pierwszym poscie - mieszkacie u niej to jej dom wiec sobie moze robic co jej sie podoba a Tobie jak nie pasuje to przejdz na swoje i nie bedziesz musiala sie wstydzic gosci z wylizanego mieszkania zapraszac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszaniec55
no to ja serdecznie współczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa rasowa ja
też tak mylślę nie podoba się to wypad na swoje a tak tylkoczekacie aż babcia przeniesie się do lepszego świata mam nadzieję,ze pożyje jeszcze z 20 latek dajcie staruszce poży a nie tylko ja my naszeodrobina szacunku to ona wychowala twojego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×