Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kijankaa123

Aparat ortodontyczny-wyciągi

Polecane posty

Hej ludziska!Mam pytanie-słyszałam że wyciągi to część KOŃCOWA w całym stadium noszenia aparatu.Jesli wy mieliście te wyciągi to powiedzcie-ile je nosiliście zanim ściągnięto wam aparat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odpowiedz
Ja rowniez prosze o odpowiedz. Do zdjecia aparatu pozostalo mi kilka miesiecy a wciaz nie mam wyciagów :( aparat do wesela chce miec zdjety- to za 8 miesiecy i boje sie ze zgryz nie zdazy sie wyrownac. W dodatku dolne zeby jeszcze nawet proste nie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odpowiedz
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odpowiedz
uuuuuppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez sie nad tym wlasnie
zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bigger
hmm , właśnie też się zastanawiam jak długo powinno się nosić wyciągi, i co jaki czas najlepiej je zmieniać? Moja Orto. powiedziała,że co trzy dni żeby zmniejszyć ból, bo wiadomo że gumki ulegają naciągnięciu, jednak czytałam opinię Ortodonty, który twierdził, ze wyciągi zmienia się 3 razy dziennie, w najgorszym wypadku co 12h. Wyciągi noszę dopiero od 3 dni, jednak zmieniam 2 razy dziennie z tym, że strasznie bolą przednie zęby zastanawiam się czy to na skutek wyciągów czy po prostu podkręcania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noszę wyciągi , tez zmieniam co 3 dni , tylko na noc , zęby nie bolą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja noszę tylko na noc oraz 4h w ciagu dnia :) dostałam je na ostatni miesiąc noszenia aparatu ale za to o mocy: super heavy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , czy to możliwe, ze ortodonta na wizycie zmienił mi tylko wyciągi i nic pozatym przy aparacie nie przykręcał, ani nie wymieniał ? Mam dosyć gruby kwadratowy luk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero się zastanawiam nad założeniem aparatu. Jaki rodzaj aparatu byście polecali http://centrum-ortodontyczne.pl/aparaty-na-zeby/? Może aparat lingwalny, taki którego nie widać? Albo przezroczysty ceramiczny? Jakie aparaty nosicie i jak długo trwa już Wasze leczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przezroczyste się brudzą. W ogóle koszmar z tym aparatem. Juz rok i końca nie widać. Chyba bym się nie zdecydowała ,gdybym wiedziała zet to takie uciążliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciążliwe i kosztowne. Do tego bolesne. Tez nie wiem, czy zdecydowalabym się , gdybym wiedziała. .. Wyciągi noszę od 2 miesięcy. Najpierw miałam z kurką, teraz kangurki (Damon). Aparat noszę ponad rok górę i niecały rok dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela1994__03
Hej mam zakładać też te gumki tzn wyciągi i nie potrafię tego założyć już nie mam siły mecze się z tym ale nie umiem pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×