Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paula_chelm

łamliwe i kruche paznokcie

Polecane posty

Gość paula_chelm

Witam :-) Dziewczyny od jakiegoś czasu mam problem z łamliwością paznokci. Jak tylko ledwo mi urosną zaraz się kruszą i łamią. Stosowałam do tej pory odżywki avonu, inglota i byłam bardzo zadowlona. Niestety ale teraz te odżywki chyba nie działają. Obecnie nie moge zażywać żadnych suplementów, gdzyż jestem w ciąży. Może macie jakieś rady???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia s.
Powinnaś zatem przetestować jeszcze inne odżywki. Przykład? Choćby odżywka New Nails. Pewnie na tle pozostałych będzie miała najniższą ceną, a będzie najbardziej jakościowo. Z pomocą odżywki powinnaś na spokojnie wzmocnić sobie paznokcie i doprowadzić je do stanu oczekiwanego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vov...
tylko rozgrzany olej i moczyć 2 razy dziennie - nie ma nic lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odżywka odpowiednia to podstawa, dobre odżywianie także dieta w jedzeniu decyduje o zdrowiu paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Women-Collection_pl
na słabe i łamliwe paznokcie polecam odżywkę do paznokci z Eveline - Paznokcie lśniące i twarde jak diamenty. Super sprawa. Widoczny efekt już po kilku dniach stosowania. Ja osobiście mam już 2 czy 3 flakonik. Nakładam odżywkę zamiast lakieru, nie dość, że się utwardzają to się ładnie mienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda euforia@
dokladnie jak kolezanka wyzej pisze- odzywka Eveline 8w1. Jest rewelacyjna. Ja zawsze mialam lamliwe i kruche paznokcie, wiecznie rozdwojone. Probowalam wszelkich sposobow i nic nie pomagalo. Dopiero ta odzywka i teraz mam piekne, dlugie paznokcie. Do tego codzienne stosowanie oliwki do skorek i efekty bardzo szybko sa widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I może żelazo w tabletkach? Może masz niedobór? Mi się ciągle łamią i zawsze w morfologii mam niewielkie niedobory żelaza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FaBaRaKa
Odżywka tak, ale new nails. Eveline ma skrajne opinie, poszukajcie w sieci co piszą o niej blogerki. Wiele dziewczyn miało przez tą odżywkę spore problemy, po prostu paznokcie nie wyglądały tak, jak miały wyglądać - w zasadzie... były gorsze niż dotychczas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×