Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość corcia ze skaza

okolo roczne dzieci: jakie objawy maja wasze dzieci przy skazie

Polecane posty

Gość corcia ze skaza

jak w temacie moja corka gdy dostala skaze pierwsze objawy to wysypka na buzi potem kupki rzadkie i smierdzace i bole brzuszka po zmianie mleka wszystko ok i od 6 miesiaca gdy zaczelam wprowadzac nowosci do diet czasem cos uczulilo a objaw byl tylko i az bol brzuszka wzdecia i tak do dzis jak czasem zje cos co zawiera bialko wiadomo ze unikam tego ale czasem cos zje i na niektore warzywa tez reaguje wzdeciami na kalafior brokuly jakie u waszych dzieci okolo rocznych sa objawy ? jak robicie tak zwana prowokacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohitomo
jestem w trakcie przeprowadzania prowokacji. alergolog powiedział mi, ze taka prowokacja powinna trwać 3 tyg do miesiąca. zaczęłam od podawania zup zabielanych, co drugi dzień danonek mały. zmieniałam mleko, ale etapami: najpierw 6 miarek nutramigenu i jedna zwykłego mleka, i tak coraz mniej nutramigenu, coraz wiecej zwykłego modyfikowanego. teraz mała pije nan zwykłe od tygodnia, je jogurty i kaszki mleczne. ze strony układu pokarmowego nic sie nie dzieje, więc chyba skaza sie skończyła. podaję do tego probiotyki, zmieniam co jakis czas, ale zaczęłam od latopicu kiedy mała miała jeszcze skazę, bo podobno pomaga przy azs i alergii pokarmowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×