Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vivien 83

wolny czas

Polecane posty

Gość Vivien 83

Czesc kobietki,chcialam sie zapytac jakie macie zainteresowania,hobby i jak spedzacie wolny czas.Moja pasja jest dobre kino i musicale.Kocham filmy s-f,mam na ich punkcie bzika.Niestety zadko kreca wartosciowe ,czesto sa to przecietniaki albo nawet kategorii Z.Gdzie czasy kultowego Obcego i Predatora ?Interesuje sie takze nowinkami na temat wszechswiata,czarnych dziur,galaktych ogolnie astronomii.Mam to po tatusiu hehe.Godzinami ogladam filmiki na you tube albo filmy dokumentalne o tej tematyce.Uprawiam takze sport przede wszystkim zeby trzymac linie;).kocham rolki,basen,rower,tenis.Interesuje sie rowniez kosmetykami i wszystkim co jest z tym zwiazane.Czesto robie zabiegi pielegnacyjne i makijaz siostrze , przyjaciolce i mamie.Teraz Wy sie podzielcie zainteresowaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka2

Ja ostatnim czasem  bardzo polubiłam chodzenie na strzelnicę. Mam też swoją ulubioną - progun we wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej ze wszystkiego kocham czytać. Mogłabym czytać, czytać i czytać. Jednak musi to być książka z czystego papieru. Kocham zapach książki, taki mały bzik. Mam bardzo rozwiniętą wyobraźnię więc zaczęłam pisać książki. Ogólnie teraz zaprzestałam bo miałam kilka trudnych spraw i momentów w życiu ale na pewno do tego wrócę.

Interesuje się też językami. Znam angielski, niemiecki, uczyłam się włoskiego, łacina tyle o ile. Po prostu chciałabym znać je wszystkie. Jednak do tego trzeba mieć ogromną motywację. 

Jesli chodzi o sporty to kocham kosza jednak nie mam nikogo z kim mogłabym grać. Rolki i łyżwy od małego w moim sercu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×