Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Natalia 1986

cena wykończenia mieszkania za m2

Polecane posty

Witajcie, jestesmy na etapie kupowania naszego pierwszego wlasnego M(78m2)oczywiscie na kredyt, w piatek podpisujemy akt notarialny i w zw z tym zaczelam sie rozgladac za architektem wnetrz, ktory wzialby na siebie projekt,wykonawstwo,a raczej nadzor i sklejenie tego w 1 jedna calosc. Zadzwonilam do architekta, ktorego realizacje mi sie spodobaly i uslyszalam cene za m2-2200-2500zl. Jestem w szoku. Sluchajcie, czy to realne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle, ze nie
jesli kupujesz chate na kredyt to cie na to nie stac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy ale chyba trochę przesadził ok 1500,- kosztował mnie metr w lbn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredyt jest cząstkowy na 5lat, bo na 3 nie mozna bylo rozlozyc hipotecznego. Wiadomo,ze jakas rezerwe na wykonczenie mamy. dziekuję za info, tak liczylam,ze i tu mi powiedza ok 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enncea
OCZYWISCIE na kredyt? skonczcie z ta oczywistoscia bo nie dla calej ludzkosci kupowanie na kredyt jest takie oczywiste :O co do ceny to mi projektowala kolezanka-architekt, wiec policzyla mi po kosztach, ale znajac ich ceny ten twoj to duzo. tez zalezy jak bardzo rozchwytywany jest twoj archotekt. wiadomo, ze wieksza ryba wezmie wiecej niz mala plotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sudocrem kup, oilatum to racze
lepiej samemu wykonczyc. Na pewno masz znajomego ktory sie na tym zna, lub zatrudnij firme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie tej firmy - możecie kogoś polecić z okolic Olsztyna. Remontuje mieszkanie i szukam ekipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buahhaha kowalica mieszkanie na kredyt i wydatki na architekta,buahahha glupie sie nie sieja tylko rodza!!!;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×