Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nareszcie_wolna

jak mu dać do zrozumienia żeby dał mi spokój?!

Polecane posty

Hej, mam taki problem ... byłam 2,5 roku z facetem o 10 lat starszym ode mnie...mamy roczną córkę ale on nie sprawdził się w roli ojca i w czerwcu zeszłego roku rozstaliśmy się i wyprowadziłam się. Myślałam że wystarczy powiedzieć ,,to już koniec,, i po problemie ale... on cały czas mnie dręczy, pisze mi obraźliwe sms-y, obraża mnie na portalach,innych forach, odgraża się i szantażuje... wciąga w to postronne osoby (kobiety) robi ze mnie psychiczną i głupią... Jak dać mu nauczkę albo dobitnie mu dać do zrozumienia żeby się odczepił? wykorzystałam już chyba wszystkie argumenty ale nic do niego nie dociera.. Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im bardziej
reagujesz tym on jest smielszy. na niego nie masz wpływu na siebie tak. znajomych przepros za jego debilizm,nieznajomych nie musisz. i zwyczajnie go olej. cisza to najlepsza kara dla takiego. Bo jak reagujesz to dajesz mu świadectwo ze cię to rusza i facio ma używanie i dokłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazikowa
to się nazywa stalking i jest przestępstwem- idź na policję, zbieraj dowody, sms, nagrywaj rozmowy, dobrze jakbyś miała świadków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×