Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sinead

Który imbryk lepszy?

Polecane posty

Gość do autorki.....
Zdecydowanie ten z porcelany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_aneczka
hmm...zaletą szklanego jest koszyczek do zaparzania herbaty liściastej, ale ja osobiście wybrałabym ten biały, do mnie bardziej przemawia jego tradycyjny kształt, stal nierdzewna mnie nie przekonuje :) a to dla Ciebie czy na prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może ja napiszę
Niestety żaden. Jesli chce się Pani napić dobrej herbaty, proszę poszukać czajniczka typu tureckiego, czyli duży czajnik na dole, a na nim mniejszy. W dużym na dole gotuje się wodę, w małym parzy się esencję. Potem z dużego wlewa się wodę do małego, i parzy raz jeszcze. I mamy pyszną, aromatyczną i mocną esencję. Można ją ewentualnie przelać z wodą do takiego podgrzewacza, jeśli juz Pani chce, ale wtedy polecam polski, porcelanowy z Fryderyki Wawel, z wałbrzyskiej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupełnie nie rozumiem
Sorry, ale z tego blaszaka na pewno nie wychodzi smaczna herbata. Porcelana, to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może ja napiszę
Podałam przykładowy model. Ja mam stalowy, i jest fantastyczny. Porcelanowy być nie może, szczególnie ten dolny, bo nie wytrzyma podwójnego gotowania wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten turecki może nie jest zły, ale za dużo ciaćkania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może ja napiszę
Wiem, ale naprawdę warto. Spróbujesz, zakochasz się i inaczej parzona herbata już Ci nigdy nie będzie smakowała :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może ja napiszę
To nie jest żadne zaparzanie herbaty, to zwykłe zalewanie gorącą wodą trawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meble-venus
http://venus-meble.eu/ Producent mebli : krzesła, stoły , hokery , meble tapicerowane, fantazyjne kanapy dziecięce i wiele innych KONKURENCYJNE CENY ! - ZAPRASZAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×