Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bruce567

Przedstawiciel Handlowy - Atlas Sp. z o.o.

Polecane posty

Gość bruce567

Witam! W związku z faktem, że zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną chciałbym się dowiedzieć co nieco o pracy w tej firmie.Pracował ktoś? Wie ktoś jakie warunki, atmosfera? Piszę tu bo szukałem wszędzie a nie mogę znaleźć żadnych opinii co jest trochę dziwne.. bo w końcu to dosyć duża firma zatrudniająca sporo ludzi ;) Dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoooky9
Dołączam się do pytania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysiiiiiaaaaaa
Pracajak praca... budowlanka to ciężki temat w dzisiejszych czasach ;) Zależy jaki dostaniesz region.. tak też będzie się kształtować poniekąd sprzedaż;) Jak dotąd nie spotkałam się żeby ktoś z Atlasa narzekał..wiec chyba nie mają zle :) Atmosfera zależy od tego jakiego kierownika będziesz miał nad sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muerte
I co nikt nic nie wie na ten temat ?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoooky9
no najwidoczniej nikt nie pracował tam.. bo koleżanka u góry to chyba z opowieści relacjonuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoooky9
Ale co racja to racja.. ciężko w budowlance teraz ..przynajmniej tak sie mowi.. chociaż zima nie jest taka mocna w tym roku.. ale ten kryzys.. Co dobre, że Atlas to nie żadna firma krzak.. także myślę ,że jakieś w miare warunki powinni oferować chociaż równie to bywa jak wszyscy wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muerte
oo a tutaj to już wgl.. http://praca.gazetapraca.pl/0,4050,,,3,10,-postDate,,,,,,atlas,,,0.html :) czyli musi być spoooora rotacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoooky9
no rzeczywiście... :O masakra chociaż te pierwsze stanowiska to jakiś nowy produkt wprowadzaja to dlatego pewnie nowe wakaty sie pojawiły ale potem jeszcze jest kupa innych stanowisk ;) rotation all day..all night:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muerte
hehe no możliwe.. ;) ale może jest całkiem fajnie..przecież nie ma żadnych negatywnych opinii w internecie..przynajmniej ja tez nie znalazłem ;) wiec może całkiem dobry pracodawca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoooky9
zresztą to jest sprzedaż.. zawsze będzie jakaś rotacja..bo dużo ludzi chciałoby tak pracować a nie każdy daje rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muerte
Myśle że jak ktoś jest ogarnięty,, robił to wczesniej i czuje sie w tym dobrze to praca dla kogos takiego. Jesli jednak ktoś idzie bo dostanie zabawki typu: fajny samochod czy telefon i chce jakos sie bujac to na pewno powinien od razu zrezygnowac.. bo to wcale nie jest łatwa praca. Fakt faktem Atlas to baaardzo rozpoznawalna marka także towar łatwiej się sprzedaje... jednak jak wiadomo nic samo sie nie sprzedaje nigdy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonnnnn
nie warto.. dymanie na kazdym kroku.. a to z premii a to z prowizjii ;) co chwila problemy z kierownikiem regionu ;)szukam juz czagos innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArcin_78
Popieram kolegę z góry.. Też myślę o czymś innym bo już mi psycha siada od tego mobbingu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma VANDEX POLSKA Poszukujemy Przedstawicieli w całej Polsce Vandex to szwajcarski producent chemii budowlanej. Jesteśmy producentem profesjonalnych materiałów do: - hydroizolacji każdego rodzaju budowli, (fundamenty, balkony, tarasy, zbiorniki) - ochrony i naprawy betonu, - renowacji budynków. I w ramach coraz większego zainteresowania naszymi produktami, poszukujemy Przedstawicieli handlowych, którzy profesjonalnie i lojalnie zajmą się sprzedażą naszych produktów. Poszukujemy tylko i wyłącznie kandydatów którzy działaja lub posiadają szerokie kontakty handlowe w branzy budowlanej i dodatkowo byliby zainteresowani współpracą z naszą firmą. Oferujemy bardzo atrakcyjny model biznesowy w oparciu o system wynagrodzenia prowizyjnego, współpracę tylko i wyłącznie na zasadzie kontraktu (samozatrudnienie). Gwarantujemy: najwyższą jakość i nieograniczoną dostępność produktów, pełne wsparcie techniczne, szkolenia w kraju i za granicą, doradztwo, profesjonalne projekty. Wszelkie informacje na temat produktów i rozwiązań technologicznych znajdują się na stronie www.vandex.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×