Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Genowefa Pigwa....

Ludzie na posadzie bide klepią a ja się smieje i zarabiam złote w szarej strefie

Polecane posty

Gość Genowefa Pigwa....

Ten kto na posadzie zwykle bide klepie ;) a ja w szarej strefie złote zarabiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genowefa Pigwa....
szkoły nie mam ale robie złote interesy ;) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lech Bolesław W.
Ja proszem Pana nawet zawodówke nie skończyłem , a popatrz pan/i ile sam zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woeredcet4
A co z emerytura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genowefa Pigwa....
Co miesionc odkładam do słoika 500 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PocoNaco
CO MIESIONC???? o kurde, to dużo kasy masz jak co mieSIONC możesz 500zł odłożyć!!! hahahahahahahaqhahahahaha!!!!!!!!!!!! ja mam szkołę, nie pracuję w zawodzie ale mam swój domowy interes, lubię to co robię, to moja pasja, zajmuje max 5 godzin dziennie, a co miesiąc odkładam nawet i do 2000zł :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PoCoNaCo....a mozesz podpowiedziec co można robic w domu,aby dorobic z 500zł miesiecznie..mam trudną sytuacje życiową .....rękodzieło raczej sama bym nie potrafiła wymyślec wzoru....ale gdybym robiła coś na zlecenie...wiem,że nieładnie pytac o tajemnice zawodowe,ale może ktoś doradzi z czego mozna żyć będac zmuszonym być w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośccccc
tu CI nikt nie zdradzi swojej tajmnicy, tutaj sami bogacze siedzą, co to pracują 10 minut dziennie (intensywna wizualizacja bogactwa bo tak przeczytali w mądrej książce) a reszte czasu siaedzą w necie i piszą zeyebiste komentarze. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×