Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madziak11

Tort w stylu angielskim

Polecane posty

Gość madziak11

Witam.Za tydzień moja córka ma urodziny, kończy 7 latek i chciałabym zrobić jej wyjątkowy tort, wiem, że marzy o hello kitty i chciałabym zrobić jej niespodziankę,może wiecie jak go zrobić, może macie jakieś doświadczenie w tej dziedzinie,jakieś rady, bo szczerze powiedziawszy, to nawet nie wiem jak się do tego zabrać. Szukałam sporo na różnych stronach, oglądałam filmiki, ale głównie w obcym języku, więc nie wiem co oni tam mówią.Proszę o rady, przepisy.Będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziak11
O super dzięki, będę musiała kupić barwnik spożywczy, a z czego zrobić oczy nos i wąsy? Myślałam o m&msach,gorzej z wąsami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Może zrób karmel z cukru i wody i wylej cieniutkie nitki na papier.Po zastygnięciu będą wąsy .A oczka z czekoladowych drażetek ,rodzynków,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziak11
Ciekawy pomysł z tym karmelem zastanawiam się czy nie kupic polewy czekoladowej, rozpuścic ją w kapieli wodnej i oblać paluszki, żeby czekolada zastygła, ale nie wiem czy nie wyjdą za grube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie torty jedynie ładnie
wyglądają a smakują okropnie chemią :o lepiej zrobić lekki tort z owocami i bitą śmietaną, ładnie ozdobić niż wymyślać jakieś kolorowe dziadostwo ze sztucznymi barwnikami :o matka a chce dziecku fundować takie chemiczne torciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziak11
Tak, matka i to powiedziałaś, że chce faszerować dziecko chemią.Tort w całości będzie zrobiony samodzielnie z naturalnych domowych składników, skąd zatem stwierdzenie, że to chemia? Masa ma jedynie zapewnić ładny wygląd, a dziecko wcale nie będzie tego jadło, więc proszę wstrzymać się od krytykowania ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziak11
Skoro wiesz, jak smakują chemią to pewnie jadłaś i twoje dziecko/dzieci też, sama je faszerujesz chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×