Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość markus x

Zamiana ról

Polecane posty

Gość markus x

Zauważyłem że od pewnego czasu moja żona podczas wspólnych kąpieli bardzo lubi myć mi tyłek. Mydli go bardzo dokładnie (rowek, dziurkę). Gdy najeżdża na dziurkę masuje ją dokładnie jakby miała ochotę wcisnąć paluszek ale się obawiała. ja w głowie mam mieszane myśli. Z jednej strony mam chęć na to a z drugiej wydaje mi się to gejowskie. Czytałem już kilka podobnych postów i na ogół facetom się to podoba. Nie wiem jak mam jej powiedzieć że może posunąć się o krok dalej i wsunąć paluszek. A może są tu pary które są już po pierwszych doświadczeniach tego typu i podzielą się swoją opinią i pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggfdd
no my jestesmy juz po kilku takich probach...mojemu sie podoba bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinkiet800
To My Tobie mamy powiedzieć jak masz rozmawiać z żoną? Chyba To ty powinieneś wiedzieć jaka Ona jest, jak masz zagadać! Może nie jesteś pewny że to Ty znasz ją najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markus x
Widzę że nie ma zbyt wielu osób które też to lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyźni bardzo to lubią
bo mają w środku prostatę. nie ma się co zniechęcać. seks kobiety i mężczyzny nigdy nie jest gejowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszka3333
Mój też to lubi.Przyznam,że na początku miłam takie dziwne odczucia,czy to jest normalne i wydawało mi się to gejowskie.Ale teraz jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allllamo
tez to lubi i czasami dostaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markus x
Wczoraj gdy się kąpaliśmy Ona znowu zaczęła dotykać mojego tyła ,gdy była paluszkami przy dziurce złapałem ją za rękę i przytrzymałem. Uśmiechnęła się do mnie i powiedziała że już myślała że nigdy nie załapię o co jej chodzi. Po chwili poczułem jak jej paluszek zaczyna się wciskać do mojego środka. Pierwsze uczucie było dziwne a zarazem fajne. Przeszły mnie dreszcze a mój mały w jednej chwili stanął na baczność. Gdy poruszała w środku palcem przechodziły mnie dreszcze. W drugą rękę wzięła mojego małego i zaczęła nim się bawić,ale wytrysk przyszedł natychmiast. Po wszystkim powiedziałem jej że teraz pora na jej tyłeczek i następnym razem to on będzie miała w nim mój paluszek a może i coś więcej. Uśmiechnęła się tylko i wyszliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małą Mi $
Ja swojego regularnie bzykam wibratorem. Na początku robiłam to moim ale teraz kupiłam mu taki specjalny do masażu prostaty. Orgazmy ma nawet bez dotykania penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×