Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

coffee late

w dni teoretycznie niepłodne jest jakaś szansa na zajścia w ciąże podczas stosu

Polecane posty

w dni teoretycznie niepłodne jest jakaś szansa na zajścia w ciąże podczas stosunku bez zabezpieczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty lepiej napisz
które dni są teoretycznie niepłodne? wiem kiedy mam płodne a kiedy nie, przez 8 lat nie stosowałam antykoncepcji właśnie dizęki temu, ze wiem i to nie teoretycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co masz na myśli pisząc teoretycznie? w niepłodne szans nie ma, ale to ty już musisz wiedzieć, czy owulacja już była. czasem się zdarza, że się przesunie. ale zwykle przy owulacji kobiety czują kłucie jajnika. miałaś tak już w tym miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po okresie około 4 dni niepłodne potem 9 dni płodnych a nastęnie dni niepołodne juz do samego okresu . Dokładniej chodzi mi o 4 dzień po okresie gdy w tym dniu uprawiałam sex bez zabezpieczenia jest mozliwośc zajscia w ciąze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlenka
z tego co ja wiem to jest. Mala ale zawsze jest. Dlatego ze cykl zmienia swoje dni i nie jest zawsze 100procentowa pewnosc ze dni nieplodne sa wlasnie nieplodne ...;p chociazby przez to ze mialas przeziebienie to juz moze ci sei to przesunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oligierka to nie chodzi o to, kiedy zwykle masz płodne, tylko czy w ciągu 4 dni od stosunku nastąpiła owulacja. owulacja może się trochę przesunąć. nie jest powiedziane, że co miesiąc będziesz mieć jak w zegarku. robienie tego po okresie jest bardziej ryzykowne niż przed nim, bo nie wiesz czy owulacja nie nastąpi wcześniej niż w poprzednich miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj trochę ak sie w ciążę
zachodzi. płodne w 100% to jest ze 2 dni, bo komórka jajowa bardzo szybko ginie, ale... i tu jest problem - plemniki mogą przetrwać nawet 5 dni. gdybyś dokładnie wiedziała kiedy masz owulację to dodaesz 5 dni przed i 3 po i wiesz co i jak. ale skoro nie chcesz dziecka to dlaczego się nie zabezpieczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja1111
a ja słyszałam o rekordzie ze plemnik przezył 9 dni !!ale zwykle jest to 4-6 dni, nie rozumiem ludzi ktorzy sie nie zabezpieczaja skoro dziecka nie chca...a pozniej płacz i lament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukrecja1111 bo autorka źle zrozumiała o co chodzi z tymi dniami płodnymi i nie zastosowała dobrych metod, tylko sobie zrobiła kalendarzyk, a wiadomo jaką on ma skuteczność. jakby wiedziała jak to się dobrze robi to by nie było teraz problemu. wszystko z niewiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj trochę ak sie w ciążę
nie moja droga, co 26 -28 to ty okres masz, cykl to okres+ te 20-kilka dni, a owulacja jest zwykle 14 dni przed miesiączką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj trochę ak sie w ciążę------> nie mądrz się tak bo bzdury mówisz. Pierwszy dzien okresu jest pierwszym dniem cyklu . Moje cykle trwaja 26-28 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oligierka,w 8 dniu cyklu współżycie,wiec biorąc pod uwagę żywotność plemników jest możliwość ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×