Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lllalallalaa

koszmar;(((

Polecane posty

Gość lllalallalaa

Miesiąc temu przeżyłam swój pierwszy raz. W wieku 19 lat. Wyobrażałam sobie to całkiem inaczej. Zrobiłam to z chłopakiem z którym spotykałam się 5 miesięcy. Było beznadziejnie. Totalnie nic nie czułam w trakcie gry wstępnej, która dodam trwała jakieś dwie minuty i omal przy tym nie zasnęłam. Wgle mnie nie podniecał. Tak się spieszył z wszystkim, że masakra. Potem wcale nie było lepiej. Miał spory problem z trafieniem(nie wiem może też był prawiczkiem, nigdy go o to nie pytałam) No i kiedy w końcu doszło coś do skutku to bolało i trwało to może z trzy minuty. Bardzo się tym zraziłam do niego. Nie wiem czy pierwszy raz zawsze jest taki? Czy z czasem będzie lepiej? Dodam, że przedtem spotykałam się z facetem który samym dotykiem i pocałunkiem umiał sprawić, że nie mogłam ustać na nogach i czułam tyle rzeczy...Żadnej z tych rzeczy nie poczułam podczas tej nocy. Czy to normalne?? Bardzo proszę o normalne komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WujekDobraRadaxD
Ehh no w tych sprawach wiele Ci nie pomogę ale wydaje mi się że facet albo jest prawiczkiem, jest nieśmiały albo brak mu doświadczenia.Sam jako facet mogę Ci powiedzieć że pierwszy raz musiał go stresować.Najgorszy jest strach czy wypadnie się dobrze czy nie zawiedzie się swojej partnerki.Jeśli go kochasz to powinnaś być dla niego bardziej wyrozumiała i musicie ze sobą rozmawiać więcej i bardziej otwarcie skoro nawet nie wiesz czy jest prawiczkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×