Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Amelka_:*

Dobra Prostownica- polećcie jakąś, muszę kupić a nie znam się

Polecane posty

Tak jak w temacie, muszę kupić jak najszybciej prostownicę a że nie używałam wcześniej to nie za bardzo wiem jaki model jest dobry, no i oczywiście żeby cena mnie nie zabiła:D a tak poważnie to cena tak ok. 200 ale prosiłabym o opinie bez względu na cenę po prostu te których same używacie i możecie polecić:) Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowenta
rowenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz sie posmiejecie:) ze wzgledu na to ze u mnie te rzeczy szybko sie niszcza, tu zarysuje tam peknie to kupuje w tesco (wyprodukowano dla) i mam pozytek tak ze dwa lata dopoki nie stanie sie to co wyzej napisalam lub plytki nie porysuja:) ostatnio na fajna trafilam mam dlugie wlosy i juz praktycznie od ciezaru sie prostuja ale czasem sie cos wywinie wiec kupilam jakas za 40zl i nie dosc ze wlosy sie blyszcza, fajnie pachna i sa miekkie to prostownica ma tylko 19cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skoro szukasz do 200zl to tez polecam rowenty:) byla moja pierwsza i zostala we wloszech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynias
Remington Wet2straight, polecam, włosy są bardzo proste i na długo, w dodatku cena jest dość atrakcyjna (na allegro 130 zl), można prostować zarówno na mokro jak i na sucho. Przy prostowaniu spod płytek na włosy jest emitowana w minimalnych ilościach substancja, która zapobiega kręceniu się włosów. Prostownica świetna dla tych, którzy mają grube niesforne falowane włosy jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkkgg
ja mam tondeo cerion premium, ale koszt 300 czy 350 juz nie pamietam...jest ok, ale kazda prostownica i tak niszczy wlosy, wiec polecam uzywac tylko okazjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert Philips
Witaj Amelka, wybór prostownicy nie należy do prostych, szczególnie gdy zwrócimy uwagę na liczbę i różnorodność modeli dostępnych na rynku. Ze swojej strony zachęcam Cie do zapoznania się z modelem Philips HP 8361, który powinien spełnić wszystkie Twoje potrzeby związane ze stylizacją, a przy tym zapewnić włosom odpowiednią ochronę. Jego wyróżnikiem jest innowacyjna formuła keratynowa, wytwarzana w gorących płytkach. Pobudza ona do działania naturalną keratynę we włosach, odbudowując ich strukturę. Prostownica Philips ProCare Keratin została również wyposażona w technologię drgań sonicznych, która powoduje równomierne rozłożenie włosów na płytkach przez co zapobiega ich przesuszeniu oraz skraca czas prostowania do 30%. Przydatne mogą się również okazać ustawienia TouchUp, dzięki którym szybko, za pomocą jednego przycisku, poprawisz swoją fryzurę. Model HP 8361 posiada też system EHD, który zapobiega powstawaniu szkodliwych, gorących punktów. Funkcja jonizacji zabezpiecza natomiast przed elektryzowaniem się włosów oraz przed utratą ich naturalnej wilgotności. Mam nadzieję, że moja odpowiedź okaże się pomocna przy ostatecznym wyborze. Jeżeli będziesz miała dalsze pytania, zapraszam do kontaktu na forum lub pod adresem: ekspert@philips.com. ----------------------------------------------------------------------- Ekspert Philips, udzielam odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×