Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pożyczka na dom

pożyczka na dom

Polecane posty

Gość pożyczka na dom

witam :) mam pytanko . ja razem z meżem zarabiamy 3600 zł miesięcznie mamy 2 dzieci trojaczki w drodze . chcieliśmy wziąć pożyczke bo tam gdzie teraz mieszkamy sie nie pomieścimy potrzebowalibyśmy ok. 300 tys zł. może ktoś z was sie na tym zna albo był w takiej sytuacji ? ile byśmy musieli płacić miesięcznie i przez ile lat ? chcieliśmy taki dom dość skromny : parter:kuchnia ,łazienka, salon, pokój mój i mężą piętro:tam miałyby być 4 pomieszczenia ( garderoba bo mamy dość dużo dzieci i sie nie pomieścimy) 3 pokoje poddasze użytkowe ( przedzielilibyśmy je na dwie części mniejsza i wieksza w jednej pokój trojaczków w drugiej taka jakby bawialnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranormal activity
ciekawe z czego spłacisz przy 5 dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaMiodo
Ja wzięłam kredyt na 280 tys. na 30 lat i płacę ratę 2200 zł. (pko bp) zarobki mieliśmy dwa razy wyższe niż Wy. KRAKÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaMiodo
Dodam jeszcze, że grubo się zastanawiam czy stać nas na jedno dziecko...więc cię "podziwiam". Odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pożyczka na dom
mam jeszcze możliwość wyprowadzić sie na wieś jest tam praca w moim zawodzie to może jak odchowam dzieci to pójde na rozmowe dobra ale to nie o tym w tym domu jest nawet fajnie: salonik 2 pokoje kuchnia i łazienka na piętrze : 2 pokoje ale takie małe , łazienka i pomieszczenie gdzie trzeba byc schylonym bo to jest na poddaszu i to pomieszczenie jako kuchnia jest zrobione ale zabawki tam moga byc ( wprowadze sie tam jak babcia tego nie sprzeda jeśli tak co co robić ?! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaMiodo
Jeżeli masz możliwość mieszkania na swoim, bez kredytu to ja bym się nie zastanawiała ani minuty dłużej. Zawsze można zrobić jakąś przebudowę domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pożyczka na dom
masz racje tak zrobie mam troche pieniedzy odłożone wiec na remont wystarczy a wkoło domu jest tyle miejsca ze faktycznie można coś dobudować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaMiodo
Tylko zanim zaczniesz wkładać pieniądze w ten dom, upewnić się (umowa notarialna) że jest i zawsze będzie Twój. Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjeciach, sama się o tym przekonałam. Ponadto ja przeniosłam się z centrum Krakowa na wieś i nie żałuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magiczna30
Ja wzięłam 300 000 i płacę ratę ok. 2600 miesięcznie - kredyt na 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magiczna30
I mamy ok. 6200 miesięcznie na dwie osoby. I tak nie było łatwo dostać ten kredyt... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwina28
Przy takich zarobkach odradzam, zresztą prawdopodobnie nie dostaniecie. Ja brałam 430tys, w 2009 roku, zarobki 12000, ale jeden etat i działalność, którą w banku olali i niestety brat musiał wstąpić jako kredytobiorca. I nie było nam łatwo uzyskać kredyt. W sumie załatwialiśmy go pół roku. Marzenie o własnym domu to niestety w waszym przypadku większe zarobki, a wiem, że jeżeli się chce to zawsze można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up.
nie brac pozyczek! ceny domow spadaja!.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość np. u mnie tak:
wzięliśmy kredyt 90.000 zł, na 30 lat, z ratą ok. 600 zł. samych odsetek więcej niż rat. to się nie opłaca! kredyty to stryczek! nasz już w 1/3 spąłcony - zostało 30 tysięcy. mam nadzieje uporać się z nim w jakieś 3-4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u nasss
brakowało nam do kupna domu 147 000.Wzięliśmy kredyt w złotówkach na 40lat.Rata ok.800.Oficjalne zarobki 3200- umowa o pracę, 5osób w rodzinie.Na decyzję czekaliśmy miesiąc.Gdyby nie możliwośc wzięcia kredytu do końca życia miałabym marzenie. Dzięki kredytowi mogłam je spełnić.Dodam że mieliśmy duży wkład własny i duża cześć kredytu wzięta "na górkę"-nie będziemy wcześniej spłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×