Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania o poranku :)

Większe piersi !!!

Polecane posty

Gość ania o poranku :)

Zajęło mi to prawie trzy tygodnie. Dwa razy dziennie masaż piersi , dodatkowo laktator 2-3 razy dziennie i z 75 B mam 75C i to DUŻE C. Dziewczyny super sposób na powiększenie biustu. Mój mąż jest po prosu zachwycony . Oczywiście jest minus codziennie 2-3 razy laktatorem trzeba ściągać pokarm Na operację nie stać mnie i chyba bym się bała. Dzisiaj lewo zmieściłam się w sukienkę ( u góry oczywiście) . Osobiście polecam. Urodziłam i wykarmiłam dwójkę dzieci . Dobrze pamiętałam że w czasie karmienia miałam duże piersi . Po latach biust lekko obwisł mimo ćwiczeń , stracił jędrność i wizualnie zmniejszył się Postanowiłam wykorzystać naturę do poprawy natury :). Nigdzie nie doczytałam o jakichkolwiek skutkach ubocznych. Dodam jeszcze że organizm do produkcji mleka zużywa dodatkowe kalorie i teoretycznie będę chudnąc choć na razie tego nie zauważyłam. Polecam i pozdrawiam . ANKA Ps. Temat napisałam dla kilku dziewczyn a może i podszywaczy z problemem małego biustu. Dziewczyny to naprawdę działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Amelia
Faktycznie działa wypróbowałam na sobie i swojej dziewczynie ale ściąganie pokarmu to duży problem. Najgorzej w lecie jak nie w porę ściągniesz to będziesz chodzić z poplamioną bluzką ale efekty faktycznie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalalalala
A ten masaż jak wygląda ? Może mi go robic mój facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania o poranku :)
masaż jest bardzo prosty. Dużo oliwki , dłonie dosyć mocno ale bez bólu docisnąć do piersi i robić powolne koliste ruchy do środka czyli od pachy ku dołowi a następnie w górę. Proste . Taki masaż ma trwać minimum 10 maximum 15 minut rano i wieczorem. Udziału faceta nie polecam bo oże za mocno dociskać piersi i może boleć ale całkowicie polecany jest udział w trakcie ssania piersi. Mojego faceta podnieca mleko z piersi tak więc nie mam problemu i zastępuję go czasami laktatorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijhlbljb ljljlj
dawaj fote szybko z mleczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunybuny
i to działa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunybuny
JA MAM A A CHCIAŁABYM B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
ta metoda dziala u kobiet które nie rodzily i nie karmily piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania o poranku :)
wydaje mi się ze dotyczy to wszystkich kobiet. Nierodzących wcześniej też. Oczywiście muszą być dojrzałe i mieć wykształcone gruczoły mlekowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×