Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dodajnowytemat

utrudnianie przez ojca - nie moge leczyc dzieci

Polecane posty

Gość dodajnowytemat

Witam jestem po rozwodzie i od urodzenia moje dzieci korzystały z ubezpieczenia ojca ( prowadzi działalnosc ) od dwóch miesiecy prosze go o dosłanie dokumentu ubezpieczenia by udac sie lekarza specjalisty ( musi byc bierzaca pieczatka zus lub bierzacy dokument ubez ) . Dzwonie , prosze a on ma olewke na maxa . Dzieci nie moga skorzystac z mojego ubez poniewaz jestem na zasiłku dla bezrob i musiałbym je zgłsic zaraz przy rejestracji a teraz juz za pozno . gdzie moge zgłosic utrudnianie leczenia dzieci , mam mu głowe odciac czy inna czesc ciała ? czy pozostaje mi tylko sąd ? ( czas !!!!!!!!!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piruet na lodowisku
zgłos dzieci w UP, nie maja prawa odmówic skoro jestes samotną matką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodajnowytemat
pisze ze w pup nie moge juz bo pytałam . moje pytanie brzmiało : gdzie zgłosic eksa by moze wreszcie cos zrozumiał , by pomagał a nie utrudniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz do up
i tam zapisz dzieci na swoje ubezpieczenie-i nie daj sobie wmówiec,ze nie mozna!!a jakby ojciec dzieci zmarł to co??bez ubezpieczenia by były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz do up
a jak nie to podwoz mu chore dzieci i niech sam idzie z nimi do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodajnowytemat
nie rozmawiamy o pup tylko gdzie moge zgłosic ze ojciec dzieci zamiast pomagac to przeszkadza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
swoje schorowane wymioty którymi sie zrzygalas kilka lat temu gdzies zglos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodaj do ulubionych!!
gdzie moge zgłosic ze ojciec dzieci zamiast pomagac to przeszkadza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Otwórz klape od sedesu, wsadź tam głowe tak głeboko jak tylko możesz i zgłooooośśśśśś!!!!!! I zanim wyjmiesz głowę, to zatrzaśnij klapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriam7140
Zatytułuj temat: JAK MAM DOKOPAĆ BYŁEMU?! Z tego co piszesz, nie zależy Ci na leczeniu dzieci tylko chcesz zemścić się na byłym. A może nie zapłacony ma ZUS? Albo nie może otrzymać tego dokumentu? Albo tak mu dokopałaś alimentami, że zaczyna mieć dość Ciebie i Waszych dzieci? Idź do UP i nie marudź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodajnowyteamt
byłam dzisiaj u prawnika , zadzwonił do eksa odpowiednio porozmawiał ( pozbawienie praw rodzicielskich za cos takiego ) i w ciągu dziescieciu minut przysłał faksem dowód ubezpieczenia i i zobowiazanie ze bedzie przysyłał co miesiac wiec dzieki za wasze wredne i głupie odpowiedzi ...... zionie od was jadem ........... ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa, Ewa 28
widzisz jak eks ma cie gdzies i to o co go prosisz? dopiero wyslal faks po rozmowie z OBCYM czlowiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodajnowytemat
moze i ma mnie gdzies - i całe szczescie ! tylko głupiego to i możdzierzem nie utłuczesz ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodajnowytemat
ja od kilku lat też juz jestem OBCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodaj do ulubionych!!
I znowu mu pokazałaś kto tu rządzi i gdzie jego miejsce i jaka rola. Moździerz?? Po wojnie atomowej to zostaną tylko szczury, karaluchy i TY ha ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodajnowytemat
heh czegos człowieczku nie rozumiesz i nie znasz obowiazków rodziców , nawet po rozwodzie! to , że eks stał sie zwykła świnia nie oznacza , że mam to akceptowac i maja na tym cierpiec nasze dzieci nie mysl sobie , że ja musze a on niekoniecznie ! oj pewnie kolejny facet , który mysli , ze po rozwodzie pozbył sie nie tylko żony ale i dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodajnowytemat
zas co do mozdzierzy to nie zrozumiałes sedna :classic_cool: 😴 inteligencja umknęła ? ni wrodzona , ni nabyta , poprostu brak .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak zwykle
kafeteriuszki zabłysnęły inteligencją i wrodzona dobrocią.matka robi ex na złość, bo chce od niego dokumenty, ze dzieci są ubezpieczone. :o Nie wiadomo co jest bardziej porażające - wasza głupota czy złośliwość. On jest oczywiście niewinny, bo nie moze przysłać, bo bla, bla, tylko ona jest ta zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriam7140
Nie , lepiej jest napisać, że on jest zły! Wtedy będzie ok. Z praktycznych względów zgłosiłabym dzieci do ubezpieczenia u siebie. Mam wszystko na bieżąco i jak mi dziecko zachoruje nie proszę nikogo o łaskę. Ale nie, lepiej zawisnąć na ex jak bluszcz i mieć pretensje. Tu nie trzeba inteligencji tylko odrobinę godności i honoru. Ale pomnikowi matki-Polki tego najczęściej brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak zwykle
Ale przeczytaj dokładnie, co pisze autorka. Dzieci od urodzenia korzystaja z ubezpieczenia ojca, wtedy pewnie byli małżeństwem. Nikt przy zdrowych zmysłach nie przyspuszczałby, że ojciec będzie robił ex na złość kosztem swoich dzieci, więc autorka do tej pory nie biegła wyrejestrować dzieci i zarejestrować w UP. A pewnie wyrejestrowanie dzieci byłoby dla tego faceta podobnym problemem jak przesłanie kilku dokumentów. Nie rozumiem, dlaczego ubezpieczenie dzieci prze ICH WŁASNEGO OJCA to wiszenie jak bluszcz i sprzeczne jest to z honorem i godnością. Ostatecznie jego to nic nie kosztuje ani nie wymaga od niego żadnego wysiłku. A zgodne z honorem i godnościa jest uniemozliwienie własnym dzieciom pójścia do lekarza? Pewnie tak, bo neksiary zawsze potrafią usprawiedliwić każdego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wredne ex
Tak sie wieszaja bez godnosci i honoru .Biedny misiu pare dokumentow ma wyslac ojojojoj .Strasznie mu wspulczuje .Zeby czasem nie przepracowal sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriam7140
Umiem czytać ze zrozumieniem. Skoro dzieci były na jego ubezpieczeniu ileś tam lat a on nagle robi problem, to po co biegać po prawnikach i zmuszać go, żeby w dalszym ciągu czuł się ojcem? A może, tak jak pisałam wcześniej, ma całkiem inne powody? Nie znamy sytuacji z obu stron. W ostateczności, gdyby mi dziecko zachorowało, to zamiast płacić prawnikowi za telefon do exa zapłaciłabym za prywatną wizytę u lekarza. Jeszcze raz zapytam: a co jeśli nie miał opłaconego ostatniego ZUS-u?? I nie miał z czego zapłacić? Prowadzenie firmy wiąże się z ryzykiem. Pieniądze nie rosną na drzewach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriam7140
I jeszcze jedno. To czy jestem ex czy next, nie ma wpływu na mój pogląd w tej sprawie. Natomiast ważne, że samotnie wychowuję od prawie 17 lat dziecko. I powiedzenie mojemu byłemu mężowi, że sama sobie w życiu poradzę, nie polegało nigdy na tym, że biegłam do sądu po jego pieniądze , żeby mu potem pokazać, jak świetnie sobie radzę... z jego pieniędzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodajnowytemat
15:59 [zgłoś do usunięcia] miriam7140 Jeszcze raz zapytam: a co jeśli nie miał opłaconego ostatniego ZUS-u?? I nie miał z czego zapłacić? Prowadzenie firmy wiąże się z ryzykiem. Pieniądze nie rosną na drzewach. zauwaz ze praca na etat tez wiąże sie z ryzykiem . Dzisiaj pracujesz jutro juz nie ! Dzieci sa obojga rodziców nawet po rozwodzie . Tak samo jak on mógł przesłac ten dokument tak samo ja mogłam zgłosic dzieci do PUP . Kto miał to zrobic ? Ten co nic nie robi dla dzieci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodajnowytemat
Za prawnika nie płaciłam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodajnowytemat
a jesli eks ma jakies powody by robic mi na złosc - to niech mnie robi złosliwosci ale bez udziału dzieci 😴 miriam sorry ale nie wiem o co ci chodzi .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriam7140
"miriam sorry ale nie wiem o co ci chodzi ........." Chodzi mi o to, że jeśli facet jest rzeczywiście d....m, to go olej i uniezależnij swoje życie od niego na ile się da. A jeśli miał autentycznie problem (bo nie można wykluczyć takiej ewentualności) to może niekoniecznie trzeba rzucać w niego kamieniami na forum, zasłaniając się dobrem dzieci tylko spróbować go zrozumieć. Tylko tyle i aż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodajnowytemat
Akurat eks nie miał i nie ma problemu z opłaceniem składki ZUS tylko robi mi to złosliwie abym własnie ( tak jak ty mi doradzasz ) posżła na wizyte lekarska prywatna .Nie patrze na ta sprawe tak jak ty poniewaz uwazam ze oboje jestesmy rodzicami i zarówno rodzicelstwo jak i niestety rozód był świadoma decyzją . Niestety wiekszosc facetów uważa , że płaci alimenty byłej żonie a nie dzieciom lub robi złosliwosci kosztem dzieci . Rodziców jest dwoje koszty i opieka z dwóch stron . Ja od eksa nie chce złamanego grosza ale dla dzieci che !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodaj do ulubionych
Od 2013 roku rusza program utylizacji PBKNNCRCPP* współfinansowany przez państwa satelickie Bangladeszu, WNP i UE. Aby nie zostać objętą programem, będziesz musiała uzyskać kilka zaświadczeń - więc radzę przemyśleć swoje postępowanie!!!!!!!!!!!!!!!!!! * już wyjaśniam kto to: Podła Baba Której Nikt Nie Chce Ruchać Chyba że Po Pijaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodajnowytemat
ha ha ha jestem szczęsliwa mężatką 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie już spokój
Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile radości sprawiło tej krzykliwej babie męczenie telefonami eksa o jakiś świstek. Miała frajdę co nie miara zapewne bo przecież o to tu chodzi. Żeby nie podczepić dziecka pod swoje ubezpieczenie żeby nie stracić kontaktu z byłym i mieć go czym mordować w formie kary za odejście od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×